Ważne

Wesołych Świąt!

wielkanoc-2014-życzenia-tabletowo

Wstawiłam dziś na Facebooka (swój prywatny profil) zdjęcie z dopiskiem: „Każdy ma takie święta, na jakie zasłużył ;)”. Przedstawia 15 różnych tabletów z ekranami 7,85″, które zebrałam do porównania i jest w zaawansowanym stopniu przygotowania (powinno się pojawić przed końcem kwietnia). Ku mojemu zdziwieniu, w Wielkanoc (!), w ciągu kilkudziesięciu minut było 20 lajków pod fotografią. I tu nasunęło mi się na myśl pytanie – coraz mniej osób obchodzi Święta czy po prostu zmienia się nasz sposób celebrowania Wielkiej Nocy*? Z telefonem lub tabletem w ręce… z otwartymi socialami… byle przypadkiem coś nam nie umknęło?

Ale to temat do innej dyskusji… Na inny czas.

tablety-785-święta

Tymczasem chciałam Wam życzyć, w imieniu całej redakcji, spokojnych, zdrowych, pogodnych Świąt. Dużo odpoczynku, czasu spędzonego z rodziną i dobrych potraw na stole, ale też, paradoksalnie, jak najmniej myśli sprowadzających się do jednego: „od jutra zaczynam biegać” (na takie przyjdzie czas we wtorkowy poranek ;)). No i oczywiście mokrego lanego poniedziałku!

Tym, co obchodzą Święta, i tym, co po prostu spędzają leniwie świąteczny weekend z rodziną: najlepszego na te świąteczne dni, jak i każde następne! Smacznego jajka! ;)

*wyprzedzając Wasze ewentualne pytania: mój sposób się nie zmienia. Rodzina zjeżdża się jutro, dziś mam dzień typowo nadrabiający zaległości ;)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona