Ważne
Wiko VIEW

Galaxy Galapad A1 z układem Tegra 4 i ekranem Full HD już niebawem

Ostatnio na łamach Tabletowo.pl kilkukrotnie poruszaliśmy temat niedrogich urządzeń od mniej znanych producentów, które to nie tylko charakteryzowały się dość przystępną ceną, ale także niezłą specyfikacją techniczną. HiSense Sero 8 z Androidem KitKat czy też Colorfly G783 Q1, bo o nich mowa, na pewno na rynku niedrogich urządzeń z systemem Google znajdą swoich zwolenników. Niebawem dołączy do nich nowy tablet firmy Galaxy, który to będzie charakteryzował się zastosowaniem procesora z najwyższej półki.

Już niebawem w portfolio firmy znajdzie się Galaxy Galapad A1. Urządzenie ma posiadać ekran o dużej przekątnej 10,1 cala o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli wykonany w technologii IPS. Sercem urządzenia będzie czterordzeniowa NVIDIA Tegra 4 o taktowaniu 1,8 GHz oraz 72-rdzeniowe GPU. Do tego użytkownicy otrzymają 2 GB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej przestrzeni na dane, WiFi, dwie kamerki oraz system operacyjny Android.

Nie wiemy na ten moment ile urządzenie będzie kosztowało, jednakże bardzo prawdopodobny jest tutaj próg na poziomie 200 dolarów. Z całą pewnością Galaxy Galapad A1 będzie interesującym urządzeniem dla graczy, stąd o wszystkich nowościach jego dotyczących będziemy informować Was na bieżąco.

[źródło]

Komentarze

 • Michał

  Strasznie irytują mnie szerokie ramki wokół ekranu, czy to jest potrzebne ?

  • Jerzy

   Zgadzam sie z toba, to moim zdaniem jedynie obrzydza tablet…

 • Azawakh

  Zapowiada się naprawdę ciekawy tablet dość małoznanej firmy Galaxy. A co z GPS, 3G/LTE i bluetooth?

 • Paweł

  znalazłem ale nie galaxy tylko galaz.. już poniżej 180 funtów na ebay

 • Paweł

  znalazłem ale nie galaxy tylko galaz.. już poniżej 180 funtów na ebay

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona