Ważne

Lenovo Yoga 8 z aktualizacją do Androida 4.4 KitKat w czerwcu (3G i WiFi)

lenovo-tablet-yoga-8-hold-mode-7

Posiadacze tabletów Lenovo mogą czuć się zawiedzeni. Podczas gdy niektóre produkty innych firm, takich jak Samsung, Asus czy LG już mogą się cieszyć z najnowszej wersji systemu operacyjnego Android, tj. KitKat, tak Lenovo nawet nie zapowiedziało czy w ogóle użytkownicy modeli Yoga (8 i 10) mogą liczyć, że aktualizacja systemu się pojawi. Otrzymaliśmy właśnie najświeższe informacje w tej sprawie.

Nasz Czytelnik, posiadacz Lenovo Yoga 8, postanowił nie czekać na opublikowanie w sieci oficjalnego stanowiska Lenovo w sprawie KitKata dla najnowszych tabletów firmy, lecz wziął sprawy w swoje ręce. Napisał mejla do polskiego oddziału producenta z pytaniem czy i kiedy planowane jest wydanie KitKata dla Yoga 8. Na odpowiedź nie musiał długo czekać (ledwie kilka godzin).

W wiadomości otrzymanej od Consumer Category Manager w Lenovo Polska możemy przeczytać:

Aktualizacja do wersji 4.4 jest planowana na 9.06. dla wersji WiFi i 23.06. dla wersji 3G.

Do czerwca zostało już tylko tygodni, zatem wypada się jedynie uzbroić w cierpliwości. Czy i kiedy pojawi się Android KitKat dla Yoga 10? To właśnie próbuję ustalić. Jeśli mi się to uda – zostaniecie czym prędzej poinformowani.

Dzięki Kris za info!

Komentarze

 • AL.B.

  Mam akurat w domu na testach Yoga 10 z 3G i Kiano 10.1 3G to na prawdę chiński bubel…

  • Jan

   To znaczy który???

 • Kris

  Chyba nikt z posiadaczy Yogi 8 nie myślał o aktualizacji do 4.4 a tu proszę jest :-)

 • saka

  wiecie morze kiedy będzie w sprzedaży Yoga Tablet 10 HD+ ???

 • Maciej

  W piątek czyli 20 czerwca nadeszła aktualizacja mojej Yogi 10 3G do androida 4.4 i muszę przyznać że jest na minus. Wiesza się i jest zauważalnie wolniejsza… Brakuje ram jak widać.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona