Ważne

Tablety Prestigio taniej w Media Markt i Saturn!

prestigio-multipad-4-diamond-7.85-3G-tabletowo-recenzja-01-600x400

Jeśli szukacie akurat taniego tabletu to na pewno ucieszy Was informacja, że w sklepach Media Markt i Saturn rozpoczęła się właśnie akcja “Wiosenny szał cenowy tabletów Prestigio”. Dzięki niej wiele ciekawych modeli może dostać w bardzo atrakcyjnych cenach.

Akcją objęte są wszystkie tablety z ekranem większym niż 7 cali, a mniejszym niż 10.1 cala. Do wyboru jest łącznie kilkanaście różnych modeli, a najciekawsze to: 7.85-calowy MultiPad Diamond z 16GB pamięcią wbudowaną za 599 zł, 7-calowy MultiPada Ultra+ za 249 złotych oraz MultiPad 8.0 HD z 8-calowym wyświetlaczem, który kosztuje teraz 399 złotych.

Kupując tablet marki Prestigio dostajemy również 200 GB przestrzeni dyskowej w chmurze SurDoc, dostęp do 3000 darmowych e-booków oraz szereg zainstalowanych standardowo aplikacji. Oferta jest ograniczona ilościowo, jeśli więc zastanawiacie się nad zakupem któregoś z tabletów tej firmy to powinniście się pospieszyć.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • Matthew

  Dziękuje postoje

 • PePe

  Oby więcej takich promocji. Warto zaczekać z zakupem i w ten sposób oszczędzić. Promocja to tak naprawdę realna cena gdy zarówno producent zarabia, jak i kupujący zyskuje. Teraz pewnie ruszy sprzedaż.

 • Karpaj

  Disquis na tabletowo? W końcu! :)

 • andrzej5

  Już lecę hihihih abym się tylko nie spóźnił…..

 • Herman

  Troszkę kpina ten MultiPad Ultra+z rozdzielczością 800×480 jest warty maksymalnie 99zł

 • PePe

  Kpiną jest brak moderacji niektórych wypowiedzi na forum.. Polacy to wszak najlepsi znawcy w każdej dziedzinie, ale nie zaszkodzi czujne oko admina, aby nie szczekała konkurencja..

 • Marcin360360

  Ruski produkt.
  Odradzam kupna fatalne wyświetlacze i kiepska wydajność nawet za takie pieniądze.

  • Wredny Cenzor

   Jaki ruski? Chiński, tak jak wszystkie. Fatalne to są w nich baterie. Padają po nieco ponad roku użytkowania.

   • PiK Technology

    Ale wszystkie baterie mają żywot 200-300 ładowań. Mała bateria=częstsze ładowanie=rok życia.

    • Wredny Cenzor

     Nie, jesteś w błędzie. Tzw. maksymalna liczba cykli po której następuje spadek pojemności jest uzależniona od stopnia rozładowania przed podłączeniem do zasilania (ładowarki) . 200-300 pełnych cykli to może być od 0 do 100%, ale może być nawet 1000 niepełnych cykli z 50 do 100%. Z resztą 200-300 pełnych cykli to marnie. Standardem jest 400-500 cykli, z tym, że to standard dla dobrych marek, a nie najtańszych. Pisze o akumulatorach Li-Po.
     To napisz mi w takim razie, dlaczego tablety Samsunga, Apple i innych dobrych marek mają żywotność baterii 2-3 letnią z minimalną degradacją pojemności, a typowe chińczyki typu Prestigio ok. 1 roku??? Moja siostra ma 3 letniego iPada, ładuje go codziennie, a starcza jej na prawie cały dzień. Bateria baterii nie równa.

 • Talent

  Na oczy sprzętu nie widzieli, w ręku nie mieli a komentuja.. specjalysty :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona