Ważne
Wiko VIEW

Wycieka specyfikacja LG G3? Wygląda imponująco

 lg g3

Przedwczoraj pisałem o płaskiej nakładce LG, która najpewniej zadebiutuje przy okazji nadchodzącego flagowca. Dziś okazuje się, że poprzez amerykańską sieć Spring wyciekła specyfikacja LG G3. Jest ona o tyle wiarygodna, że źródłem jest operator, a nie jakiś serwis plotkarski.

W owej specyfikacji jest tylko jeden niuans. Nie do końca zgadza się procesor. Jednak jest teza, według której obecna wersja G3 jest prototypem. W związku z tym SoC powinien być zdecydowanie inny. A przypadki, kiedy okazywało się, że pewna specyfikacja finalnie miała inny kształt, zdarzały się w branży. Najprawdopodobniej specyfikacja, która wyciekła dotyczy wersji, która finalnie będzie dostępna z mocniejszym układem. Powiedzmy sobie szczerze, Snapdragon 800 we flagowcu, który ma mieć 5,5-calowy ekran WQHD? To brzmi nieco abstrakcyjnie.

Mówi się, że LG G3 zadebiutuje raczej ze Snapdragonem 801. Reszta specyfikacji nie robi już takiego efektu WOW. Pamięci RAM ma być 3 GB, natomiast główny aparat ma mieć 13 Mpix, a przedni 2 Mpix.

źródło

Komentarze

 • Artok☎

  Nie wróżę im sukcesu bez Snapdragona 805. A Snapdragon 801 to nic innego jak podkręcony S800, między nimi praktycznie nie ma różnicy. 801 powstał w celu zaspokojenia idiotów patrzących na cyferki

  • Jeśli chodzi o moc obliczeniową – są porównywalne. Natomiast energooszczędność…

 • Tomash

  Sieć Spring? Boże…

 • Janek

  Cały ten pęd do jak największej liczby rdzeni i rozdzielczości z kosmosu, to walka na papierze, żeby geek jeden z drugim mógł sie pochwalić jaki to ma boski sprzęt z 32 rdzeniami. Miałem lg g2 z 4 rdzeniowym snapdragonem 800 i fullhd. Teraz kupiłem moto x z 2 rdzeniowym s4pro i HD rozdzielczościa. I co? Żadnej różnicy w prędkości działania w codziennej pracy. Żadna gra ani tego ani tego nie zagnie. Bateria trzyma podobnie – mimo iż jest dużo mniejsza w moto x, ale procek i rozdzielczość robi swoje, do tego Motorolka ma swoje autorskie systemy oszczędzania energii, z oddzielnym koprocesorem do podtrzymania w czasie czuwania. Dopracowanie softwaru z hardwarem, to jest odpowiednia droga, a nie sztuczne zawyżanie wyników w benchmarkach, które i tak nie maja nic z rzeczywistością. Przykład galaxy s4. Na papierze- genialny sprzęt- w codziennym użytkowaniu- lag laga lagiem pogania, touch wiz jest tragiczny.

  • ddd161

   “Miałem lg g2 z 4 rdzeniowym snapdragonem 800 i fullhd.” – czyli sam byłes geekiem, ktory chciał się pochwalić sprzętem;-).

 • bin

  Nie rozumiem tytulu, wyglada imponujaco, natomiast w reszcie nic imponujacego nie widze, oczekiwalem fajerwerkow

  • misiek

   Haha nawet sam autor w przed ostatnim zdaniu zaprzeczył tytułowi swojego artykułu :)

 • Radek

  autor tekstu chyba nie wie ze snapdragon 801 to podkrecony snapdragon 800

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona