Desire 616 - sposób HTC na walkę z Chińczykami - Tabletowo.pl

Desire 616 – sposób HTC na walkę z Chińczykami

Tabletowo.pl Desire 616 - sposób HTC na walkę z Chińczykami HTC Nowości

Według przecieków pochodzących z Chin, Desire 616 będzie pierwszym urządzeniem HTC opartym o ośmiordzeniowy procesor i najprawdopodobniej będzie to MediaTek MT6592. To ten sam procesor, który Xiaomi umieściło w swoim nowym Redmi Note, który w ciągu godziny rozszedł się w ilości 100 000 egzemplarzy.

Umówmy się jednak, pomimo wysokiej liczby rdzeni, ten procesor nie jest zbyt wydajną jednostką. Całkowicie nie umywa się on do propozycji Qualcomma, Samsunga, czy Nvidii. Jednak patrząc na cenę, można ten fakt smartfonowi HTC wybaczyć, bowiem będzie on kosztować 210 dolarów. Dodatkowo, producent umieścił w sprzęcie 5-calowy wyświetlacz wyświetlający obraz w rozdzielczości 720p, 1 GB RAM, 8 GB przestrzeni na dane + możliwość jej rozbudowania oraz 8-megapikselowy aparat z diodą LED.

Tani smartfon HTC pracuje na Androidzie Jelly Bean. Będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, niebieskiej, żółtej oraz czerwonej.

Źródło: phonearena.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona