Ważne

Samsung SM-T805 obecny w FCC

Screenshot-321

Już niejednokrotnie pisaliśmy o tytułowym tablecie SM-T805 firmy Samsung. Tydzień temu okazało się, że został zarejestrowany w popularnym benchmarku GFXBench. Przed tym miejsce miały pewne spekulacje na temat ekranu urządzenia. Teraz przyszedł w końcu czas na FCC.

Z przeciekami jest tak, że jeśli urządzenie pojawi się na stronach FCC, to zazwyczaj oznacza, iż w niedalekiej przyszłości odbędzie się jego oficjalna premiera. Czy tak będzie z z tabletem Samsunga, który właśnie przeszedł certyfikację Federalnej Komisji Łączności? Czas pokaże. Co ciekawe, stosowne testy przeszedł nie jeden, a dwa tablety. Tymi modelami są: SM-T801 i SM-T805.

W świetle napływających informacji już wiemy, że tablet będzie posiadał ekran o przekątnej 10,5-cala i rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli. Sercem urządzenia będzie procesor Exynos 5 5420 o łącznie ośmiu rdzeniach – cztery z nich to Cortex-A15, a kolejne cztery to Cortex-A7. Na ten moment nie do końca pewne jest taktowanie. Prawdopodobnie A15 mogą mieć zegar wynoszący do 1,9 GHz, a A7 do 1,3 GHz. Za grafikę będzie odpowiadać układ  Mali-T628.

Screenshot-33

Kiedy zatem oficjalna premiera urządzenia? Choć aktualnie nie znamy odpowiedzi na to pytanie, zapewne już wkrótce pojawi się jakiś przeciek, który będzie zawierał taką informację. Jeżeli tak się stanie, bądźcie pewni, że o tym napiszemy.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona