Wiko VIEW

Castle Doombad debiutuje w Google Play

screen480x480[1]

Adult Swim to, w dużym uproszczeniu, „dorosłe” oblicze kanału Cartoon Network, w którym wieczorami wyświetlane są seriale i animacje skierowane do nieco starszych odbiorców. To właśnie za jego sprawą światło dzienne ujrzały tak popularne serie, jak Metalocalypse, Robot Chicken czy Aqua Teen Hunger Force. Od kilku lat kanał ten współpracuje również z kilkoma deweloperami gier na urządzenia mobilne, czego efektem są mniej lub bardziej udane tytuły sygnowane logiem Adult Swim.

Najnowszy z nich, będący luźną wariacją na temat Tower Defense, zadebiutował właśnie w internetowym sklepie Google Play (w App Store można było go nabyć już na początku tego roku). W grze wcielamy się w postać Doktora Lorda Evilsteina, samozwańczego geniusza zła, któremu z powodzeniem udało się porwać księżniczkę i uwięzić ją w swoim upiornym zamczysku. Niestety, jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, na ratunek damie ruszyły całe zastępy poszukiwaczy przygód. Naszym zadaniem będzie więc ostudzenie ich zapału poprzez strategiczne rozmieszczanie pułapek i potworów pełniących rolę strażników naszej posiadłości. W grze znalazło się miejsce na czterdzieści pięć plansz podzielonych na trzy rozdziały.

Gra Castle Doombad dostępna jest do nabycia w sklepie z aplikacjami Google Play, gdzie kosztuje ona obecnie 9,20 zł. Warto jednak pamiętać, że mimo dość wysokiej, jak na ten typ gry ceny, znalazło się tu również miejsce na mikropłatności (na szczęście niezbyt nachalne).

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona