Wiko VIEW

Zapowiedź prezentacji nowego urządzenia od Samsunga

To nie koniec plotek/przecieków na dziś. Była informacja o prawdopodobnej przekątnej ekranu Nexusa 8, był wpis o planowanej prezentacji pakietu Microsoft Office na iPady. Co tym razem jest bohaterem tekstu? Pewne tajemnicze zdjęcie opublikowane na twitterze rosyjskiego oddziału Samsunga. Według wpisu firma ma zamiar zaprezentować jutro coś, co wprowadzi urządzenia na nowy poziom.

Dzisiaj rosyjski oddział Samsunga na swoim twitterowym profilu – @SamsungRu – umieścił zdjęcie, przedstawiający kobietę wyjmującą pewien przedmiot z torebki. Dodatkowo dostrzec można również datę 19 marca 2014 r., czyli jutrzejszą. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o pierwszy rzut oka na ten zagadkowy teaser. Poza zdjęciem dołączono również krótki tekst:

Такого ещё не было! Завтра #Samsung представит миру устройство нового уровня. Интересно узнать, что это будет?

Tłumacząc otrzymujemy mniej więcej: “Czegoś takiego jeszcze nie było! Jutro #Samsung zaprezentuje światu urządzenie, które wprowadzi tego typu sprzęt na nowy poziom. Ciekawi co to będzie?”. Czy to będzie tablet, phablet/tabletofon, smartfon – a może nawet po prostu zwykłe urządzenie do odtwarzania muzyki/filmów? – nie wiadomo.

Pozostaje nam zatem czekać do jutra… oraz zgadywać. Przykładowo, patrząc na wielkość turkusowego prostokącika, wyjmowanego przez kobietę, prawdopodobnie powinniśmy spodziewać się urządzenia o maksymalnie 5-calowym wyświetlaczu. Nad datą zamieszczono pięć różnokolorowych kropek, które mogą oznaczać warianty kolorów urządzenia. Ogólnie obecność płci pięknej oraz sposób przedstawienia całości może sugerować, iż Samsung planuje specjalną serię sprzętu. Możliwe, że główną cecha wyróżniającą ją od istniejących modeli byłby wygląd.

Skąd takie założenia? Już wcześniej istniała tego typu seria La Fleur. Zakładała ona, iż sprzęt będzie posiadał takie same podzespoły, a jedyną różnicą będzie wygląd obudowy. W zeszłym roku m.in. model Galaxy S III doczekał się tego rodzaju liftingu. Czy to oznacza, że Samsung ponownie spróbuje wprowadzić La Fleur na rynek, upiększając Galaxy S5? Jest to prawdopodobne, tym bardziej, iż po premierze urządzenia pojawiło się mnóstwo negatywnych, często sarkastycznych opinii na temat jego wyglądu.

nowe_urzadzenie_samsunga01

Samsung Galaxy S3 w wersji La Fleur

Aktualnie wszystko to jednak tylko podejrzenia. Pewny jest tylko fakt, iż jutro Samsung ma ujawnić swą tajemnicę. W oczekiwaniu na ten moment mam zatem pytanie – według Was, co to będzie? Specjalna edycja Samsunga Galaxy S5? A może coś zupełnie innego, niezwiązanego z tematyką phabletów i tabletów? Piszcie w komentarzach swoje przemyślenia i propozycje ;-)

[źródło]

Komentarze

 • O.N.A

  Ja myślę, że to będzie ultra cienka podpaska, która będzie rewolucją na rynku, gdyż w ogóle nie będzie potrzeby jej wymieniać…

 • ASSSZ

  Może dodadzą mapy z nowym terytorium Rosji .. :-)

 • To będzie zupełnie coś nowego, technologia przyszłości :) wystarczy spojrzeć na rozmiar tego co ta kobieta wyciąga i rozmiar torebki – torebka jest mniejsza od urządzenia… niesamowite :P Poza tym… ona już wie (kobieta ze zdjęcia). Poza tym… jeśli Samsung pisze że będzie to coś nowego to… będzie to coś nowego i raczej nie ograniczy się do liftingu obudowy S5 :)

 • Majkel
 • NicTakiego

  Tamara zdradziła, że to nowe mydło do higieny intymnej.

 • ja

  Zegarek smartwatch!

 • To będzie pewnie samsungowy padfone

 • I co to w końcu było? :)

  • Poczekajmy jeszcze te 15 minut ;-) Póki co cisza…

   • ASSSZ

    Patrz na dół , masz odpowiedź :-)

 • ASSSZ

  Chyba nowa linia bezlusterkowców NXmini

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona