Ważne

Aktualizacja oprogramowania dla Nokii Lumii 1520 wprowadza niewielkie poprawki

Lumia-1520-press

Jeżeli posiadacie phablet Nokia Lumia 1520 to z pewnością powinna ucieszyć Was informacja o tym, że urządzenie fińskiego producenta otrzymało kilka dni temu drobną aktualizację dla Windows Phone 8. Oprogramowanie Microsoftu, jakie trafiło na produkt Nokii, nosi oznaczenie kodowe 8.0.10521.155. Oficjalnie nie została podana żadna lista zmian jakie zostały wprowadzone w systemie operacyjnym, ale udało mi się odszukać kilka informacji na temat wrażeń użytkowników po wgraniu nowego oprogramowania.

Okazuje się, że nowa wersja softu dla Nokii Lumii 1520 poprawia kilka drobnych elementów działania systemu Windows Phone. Pojawiła się opcja wyłączenia sprzężenia zwrotnego (wibracji) pod klawiszem Windows, zostało poprawione działanie automatycznej regulacji jasności ekranu oraz działanie łączności. Według jednego z użytkowników, znacznie lepiej po aktualizacji Lumia radzi sobie z łączeniem się z sieciami WiFi oraz Bluetooth.

Aktualizacja zajmuje kilkanaście minut, warto więc przed jej wykonaniem podładować baterię urządzenia. Jeżeli nie chcecie narazic się na dodatkowe koszty, nową wersję oprogramowania radzimy poberać przez WiFi. Dostępność aktualizacji oprogramowania sprawdzicie w Ustawieniach systemu, w zakładce Aktualizacje.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona