Ważne

Huawei przygotowuje tablety Vogue 7″, 8″ i 10,1″ z bardzo cienkimi ramkami wokół ekranu

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Huawei zamierza w tym roku mocno powalczyć o znaczną część tabletowego rynku. Ma mu w tym pomóc nowa seria tabletów: Vogue.

Podczas zakończonych w zeszłym tygodniu targów MWC 2014 (po których się rozchorowałam…) firma Huawei zaprezentowała dwa tablety, oba z rodziny MediaPad. Był to 7-calowy MediaPad X1 7.0 oraz 8-calowy MediaPad M1 8.0. Wkrótce portfolio producenta ma się rozszerzyć o trzy “modne” propozycje.

Seria tabletów Huawei Vogue ma zawierać trzy tablety: 7-, 8- i 10,1-calowy (patrząc po fotkach prasowych wśród nich na pewno nie będzie MediaPad 7 Vogue, którego poznaliśmy w połowie ubiegłego roku; będzie to zupełnie inna, nowa seria). Wszystkie modele mają się charakteryzować przede wszystkim łącznością LTE, aluminiową obudową, a także parametrami technicznymi i jakością wykonania klasy premium – cokolwiek to znaczy.

Patrząc na zdjęcia prasowe trudno nie dostrzec bardzo cienkich ramek przy krawędziach urządzenia oraz frontowych głośników. Jeśli w rzeczywistości będą prezentowały się tak dobrze, jak poniżej, a dodatkowo będą oferowały ciekawe parametry, może to być strzał w dziesiątkę, który sprawi, że szefostwo Huawei wreszcie uśmiechnie się patrząc na wyniki sprzedaży tabletów.

Póki co, niestety, wszelkie dane odnośnie tabletów Huawei Vogue nie zostały ujawnione. Nie wiadomo również jak długo potrwa nasz stan niewiedzy.

huawei_vogue_2

huawei_vogue_1

źródło, źródło

Komentarze

 • axim

  okazuje sie jednak ze mozna zrobic tablet z cienkimi ramkami,wobec tego nic nie usprawiedliwia nexusa 7 w ktorym ramki sa znaczacie grube przez co zupelnie niepotrzebnie zwiekszaja gabaryty oraz mase samego urzadzenia

  • Tomash

   Nikt nie powiedział, ze cala ta powierzchnia na renderach to ekran. Wystarczy spojrzec na HTC One – ekran nie pokrywa sie z tą czarną ramką.

 • janko

  Nie, ja chcę ramy na trzy palce, jak w Nexusach i Prestigiach! Żeby się “dobrze trzymało”!
  Jak słusznie zauważył kolega wyżej, ciemna szybka nie oznacza, że pod całą szybką jest ekran, np. takie oszustwo zastosowano w telefoniach Nokia Lumia, z daleka wygląda, jakby ekran zajmował prawie całą powierzchnię, a z bliska okazuje się, że to tylko ciemne szkiełko, a ekran pod spodem całkiem malutki…

 • axim

  cala moze nie ale gora i dol jest znaczaco wezsza niz w nexus 7

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona