Sklep z aplikacjami dla Androida od Nokii

nokia store

„Nokia z Androidem” to wciąż hasło, które budzi zaciekawienie. Wszyscy, których interesuje ta kwestia, wiedzą zapewne, że system zastosowany w urządzeniach z Finlandii ma pewne „innowacje”, jak np. specjalnie przygotowany sklep z aplikacjami, w którym znajdą się pozycje kuszące wielu posiadaczy modeli innych firm (wśród nich zwłaszcza Nokia Maps).

W związku z tym kilka mądrych głów zabrało się za myślenie o uruchomieniu Nokia Store na pozostałych androidowcach, z myślenia przeszli do działania i udało się – użytkownik forum XDA, używający nicka opssemnik, dokonał zmian, umożliwiających uruchomienie sklepu Nokii na wszystkich urządzeniach mających Androida co najmniej w wersji 4.1.2 . Teraz większość aplikacji powinna działać bez problemu (większość, ponieważ niektóre mogą być niezgodne ze względu na inne API u Nokii). Aby móc używać Nokia Store w swoim tablecie należy pobrać aplikację stąd.

 źródło

Komentarze

  • ierwsze co trzeba sprawdzić to czy działa nawigacja od Nokii :D

  • janko

    To już było i się nie udało, wczesne “tanie chińczyki” nie miały dostępu do sklepu Googla, tylko jakiś swój, gdzie było parę programów na krzyż. Teraz Nokia podąża tą drogą, mało im było jednego spektakularnego upadku, to pracują na drugi, mocniejszy :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona