Ważne

Magic Focus w LG G2 Pro – zdecyduj gdzie wyostrzyć zdjęcie

lg-g2-white_tyl

Pamiętacie ten przewrót, kiedy okazało się, że w urządzeniach Nokii możliwe będzie zrobienie zdjęcia i późniejsze zdecydowanie, gdzie ma być ostre, a gdzie rozmyte? Trochę trzeba było czekać na krok konkurencji – jak się okazało – do MWC 2014. Na konferencji Unpacked5 zrobił to Samsung. Okazało się, że LG w swoim phablecie też takie rozwiązanie zastosował, a nazwano je Magic Focus.

LG G2 Pro może się pochwalić ekranem o przekątnej 5,9″ i aparatem o matrycy 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Jednak jak wiemy coraz mniejszą uwagę skupia się na liczbie pikseli, ważnym czynnikiem staje się powoli zaplecze oferowanych możliwości.

Swój pazur pokazała Nokia oferując aplikację Refocus. Na swojej konferencji w Katalonii Samsung również wspomniał o tym, że aparat w S5 pozwala wykonać zdjęcie, a dopiero później zdecydować na jakim obiekcie ma być ustawiona ostrość.

Redaktorzy phonearena.com sprawdzili jak funkcja Magic Focus działa w phablecie LG G2 Pro. W tym przypadku ostrości nie ustawia się poprzez stuknięcie w ekran, a za pomocą suwaka ,co też wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona