Wiko VIEW

Zapowiedzi przed MWC 2014

Z pewnością zauważyć można mniejszą aktywność na naszej stronie przez ostatnie kilkanaście godzin. Jednak jest tego prosty powód – to typowa „cisza przed burzą”. Co zatem jest tym punktem kulminacyjnym? Oczywiście targi Mobile World Congress 2014, które rozpoczną się już w ten poniedziałek i będą trwały aż do czwartku (24 – 27 lutego). Jednak nie wszystkie firmy mają zamiar czekać tak długo i już teraz prezentują tzw. ‘teasery’ .

Zanim jednak o nich, kilka słów od naszej szalonej podróżniczki Kasi, która już oczekuje w Barcelonie na rozpoczęcie całej imprezy. ;-)

Wracając do „teaserów” – czyli swojego rodzaju zapowiedzi czegoś, bez podawania konkretów – na pierwszy ogień idzie Sony. Japońska firma udostępniła ostatnio bardzo krótki filmik, w którym to zapowiada „nadejście czegoś niezwykłego”. Bardzo możliwe, że dotyczy to tabletu Xperia Tablet Z2, o którym były już pewne przecieki wcześniej.

Samsung natomiast swoim filmikiem pozbywa nas praktycznie wszelkich wątpliwości, czy na targach pojawi się model Galaxy S5.

https://www.youtube.com/watch?v=y42eQJmGbxk

I na samym końcu pozostaje Lenovo. Producent udostępnił na swoim twitterowym profilu krótki wpis, w którym to można przeczytać o istnieniu „pewnej tajemnicy” tej chińskiej firmy.

Bardziej jednak niż tekst zainteresować może załączone zdjęcia części pewnego tabletu. Jaki to może być model, o jakich specyfikacjach, czy pod jakim systemem działający? Wszystko jest aktualnie rzeczywiście „tajemnicą”.

I to by było aktualnie na tyle. Miejcie pewność, że tak szybko jak tylko pojawią się nowe informacje, z pewnością Was o tym powiadomimy!

Komentarze

  • hmmm hmm

    Kaśka byś się trońku wymalowała i sukienke ubrała bo wyglądasz jak jakiś chłopczyna z lat 80 – młodszy kumpel Billa Gatesa i Steva Jobsa….. – troche więcej kobiecości (!!)
    (ps nie miej mi tego wpisu za złe)

  • marek

    mam takie pytanko- ile kosztuje wejscie na takie targi? i ifa w berlinie?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona