HTC Desire 8 - kolejne wieści. Jest nieźle - Tabletowo.pl

HTC Desire 8 – kolejne wieści. Jest nieźle

Tabletowo.pl HTC Desire 8 - kolejne wieści. Jest nieźle HTC Nowości Plotki / Przecieki

Oczywiście, jak na phablet ze średniej półki cenowej. Najpopularniejsze źródło plotek i przecieków – @evleaks, dodał post na Twitterze, w którym mówi o dokładniejszej specyfikacji A5, taka według @evleaks jest kodowa nazwa Desire 8. Okazało się, że producent powinien postawić na sprawdzone rozwiązania. Oby tylko nie przesadził z ceną.

No właśnie, cena. Ten jakże ważny – w tym przypadku – czynnik nadal nie jest znany. Nie wiemy ile trzeba będzie zapłacić za 5,5-calowy ekran wykonany w technologii SuperLCD2, Snapdragona 400, 1,5 GB RAM-u i 13 MP aparat.

Wspomniany wyświetlacz będzie charakteryzował się rozdzielczością HD, a biorąc pod uwagę czas działania na jednym ładowaniu może mu wyjść tylko na dobre. Zagęszczenie pikseli wynosi 267 ppi, co może nie jest imponującym osiągnięciem, ale i tak jest lepiej niż u konkurencji, np. chociażby w postaci Sony i Huawei.

Co do procesora, wychodzi na to, że na rynku będą trzy phablety pracujące pod kontrolą tego samego układu – Snapdragon 400. Chodzi o Sony Xperię T2 Ultra i Huawei Ascend Mate2. Wszystkie urządzenia mają też 13-megapikselowy aparat. Różnica sprowadza się głównie do ekranów i ceny.

Nie wiadomo jeszcze czy aparat będzie w stanie rejestrować obraz w rozdzielczości Full HD. Chipset, co prawda, na to pozwala, ale jak będzie w rzeczywistości nie wiadomo. Wszystko okaże się na dniach, na targach w Barcelonie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona