LG G Pad 8.3 z LTE zmierza do Verizon. Ciekawe czy (i kiedy) doczekamy się go w Europie…

Kilka dni temu, przed weekendem, do sieci trafiła informacja, która umknęła mojej uwadze, a jest na tyle ważna – przynajmniej z mojego punktu widzenia – że mimo jej kilkudniowej obecności w internecie, postanowiłam ją odświeżyć.

A mowa o tablecie LG G Pad 8.3, a właściwie jego wersji z 4G/LTE.

Dotychczas urządzenie koreańskiego koncernu było dostępne w konfiguracji z WiFi – bez żadnej łączności komórkowej, czy to 3G, czy 4G/LTE. Wiele jednak wskazuje na to, że wkrótce sytuacja może ulec zmianie.

Za sprawą twitterowego konta evleaks, które, jak zawsze przed wszelkiego rodzaju targami technologicznymi, zaznacza swoją obecność w internecie nad wyraz często, do sieci trafił render przestawiający LG G Pad 8.3 skierowany do amerykańskiej sieci Verizon. Powiecie pewnie: “co z tego?”.

Ano to, że wersje urządzeń przeznaczone dla amerykańskich operatorów komórkowych oferują łączność 4G/LTE. I tak też jest w przypadku opisywanego produktu. Co potwierdza zresztą napis widoczny na tylnej obudowie modelu.

Co to oznacza dla nas? Że LG G Pad 8.3 z LTE wkrótce powinien zadebiutować na rynku. A skoro pojawi się za oceanem, to jest spora szansa, że w późniejszym czasie trafi również do Europy.

lg-g-pad-verizon

źródło, źródło

Komentarze

 • kris

  Wszystko pięknie, ładnie tylko ta bateria………

  • mikos

   Jak Ci przeszkadza bateria to ją zawsze możesz wyjąć. Ja tak zrobiłem. Nie rozumiem tych narzekań.

 • Bakteria

  Ten model byłby dla mnie tabletem idealnym gdyby miał normalna baterię.

 • NemoKOF

  A co jest nie tak z tą baterią?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona