HTC Desire 8 – 5,5″ phablet ze średniej półki stanie się faktem?

HTC-Desire-8

Za dokładnie tydzień rozpoczną się ważne targi MWC w Barcelonie. Na tych targach bowiem Samsung powinien zaprezentować Galaxy S5. Być może wszystko będzie się kręcić wokół Koreańczyków. Tajwańczycy muszą więc zadbać o swoje interesy, jeśli nie chcą wypaść z gry i karmić mobilny półświatek kolejnymi przeciekami na temat swoich produktów. Właśnie pojawiły się następne informacje potwierdzające istnienie Desire 8 – phabletu ze średniej półki, który powinien wypełnić lukę pomiędzy M8 a HTC One Max. 

Na Weibo pojawiła się grafika prezentująca rzeczone urządzenie, które według ostatnich informacji powinno mieć 5,5-calowy ekran, a obraz będzie najprawdopodobniej prezentowany w rozdzielczości HD. Do zdjęć przeznaczono 13-megapikselowy aparat główny i aż 5-megapikselowy frontowy. Zaprezentowana grafika niestety nie potwierdza zbyt wielu informacji.

Można domniemać, że HTC wykorzysta procesor MediaTek. Produkty tejże firmy z układu na układ stają się coraz ciekawsze, a przy tym są o wiele tańsze niż Qualcommy. Dzięki temu końcowa cena Desire 8 nie powinna przyprawiać o zawrót głowy, a wręcz konkurować np. z Galaxy Note 3 Neo.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona