Ważne

Walentynkowe granie – Google Play

playsklep

Każdy pretekst do promocji jest dobry, dziś zatem – świętując Walentynki – możemy skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych przez Google Play właśnie na Święto Zakochanych.

W związku z tym zaraz po wejściu do Sklepu wita nas informacja o wyjątkowych możliwościach, typu 50% zniżki na zakupy przedmiotów w grach, albo dodatkowych, jednorazowych prezentach dla osób, które właśnie dziś zdecydują się na zakup danej aplikacji. Wiele z promocji nawiązuje (choćby bardzo luźno, ale jednak) do słodko-serduszkowej atmosfery dzisiejszego dnia, jednak między bajecznie kolorowymi grami znalazły się także mniej romantyczne propozycje, jak Fifa 14, Monopoly Hotels, czy Heroes of Dragon Age. Dla każdego coś dobrego?

A tak poza-walentynkowo znalazłam ograniczoną w czasie ofertę przygodowo-zręcznościowej gry Tory Odyssey: Motion Commotion. Chwilowo (choć nie wiem jak długo) aplikacja jest do pobrania za darmo.

Komentarze

 • Luboš

  Google wali całą masę błędów ortograficznych ale z okazji walenia tynków walnął byka wielkimi literami na samej górze: “Ogromne wyprzedaż” :D Szkoda że autor newsa nie zrobił screana z tym błędem by było śmiesznie tak samo jak śmieszna jest sama promocja bo to żadna promocja…

 • j3r2yk

  Fifa 14 była płatna?

  • Luboš

   Zależy co przez to rozumiesz. W GP zawsze widnieje jako free ale żeby w nią zagrać masz pełno płatności in apps. Czyli nie jest płatna i tak i nie :P Promocja polega na tym że przez jakiś czas pewna płatność in apps jest o połowę tańsza …

   • artur

    wchodzenia do fify i patrzę cena dalej ta sama za odblokowanie sezonów itd ;-)

    • Luboš

     gugle napisały “Limited-time Google Play exclusive – Score a Gold Rare Pack for over 50% OFF and build your Ultimate Team faster”

 • dred

  Gowno warta ta pseudo promocja.

 • Sławek

  kolego “dred” mam do Ciebie ( i do innych Tobie podobnych) prośbę – jeżeli chcesz napisać coś wartościowego, coś co wzbogaci dyskusję to staraj się wypowiadać nieco szerzej. Jeżeli uważasz, że ta “promocja” nie jest warta zainteresowania to umotywuj to chociaż w jednym zdaniu. Nie wystarczy posłużyć się wulgaryzmem, aby wypowiedź wystarczająco głęboko dotykała tematu. Nie jestem Szymonem Słupnikiem i taki “poziom” wypowiedzi mnie nie zgorszy. Też potrafię posłużyć się słowem publicznym, ale uważam, że są to tego odpowiedniejsze miejsca i sytuacje. Jeżeli jednak uważasz, że zwroty tego typu są niezbędne to przecież można użyć innych wyrazów – bardziej neutralnych. Przecież nie musisz najstarszego zawodu świata nazywać wprost, w sposób powszechnie stosowany. Czy nie lepiej brzmi – kokota z rokoko (niby to samo, ale lepiej brzmi). Pozdrawiam wszystkich wielbicieli tabletów.

  • Luboš

   A co niby jest warta? Na czym ta promocja polega? Polega dokładnie na tym na czym promocje w polskich hipermarketach. Towar po przecenie kosztuje 10 zł. obok przekreślona 20 zł. a jak ktoś pamięta towar przed przeceną kosztował 8 zł. Robię porównanie na wyrost ale mechanizm jest taki sam. Inna sprawa że sprzedawca manipuluje terminami promocja i wyprzedaż. Jest promocja a całą pompom sugeruje że to wyprzedaż i tak pewnie dał się zmanipulować kolega dred, dlatego czuł się bardzo zawiedziony.

  • Luboš

   No nie. Nawet nie sugeruje. Kłamie że to wyprzedaż i to z błędem ortograficznym, o czym już wspomniałem. Wszystkie programy przed wyprzedażą były darmowe. Promocja dotyczy płatności in apps i z tego co widzę jest naprawdę marna. Takie okazje spotykam codziennie w play :P

   • Sławek

    Muszę się z Tobą zgodzić. Zapoznanie się z “promocją” nie zabrało mi więcej jak 45 sek. Nawet nie miałem czym się zainteresować. Ale ponieważ już byłem w sklepie googla to zainstalowałem sobie dwa programiki nie objęte promocją :-). Czyli podsumowując w moim przypadku efekt osiągnęli:-))

 • Iwona

  Ja bym powiedziała, że jakie święto taka i promocja – komercyjne, błyszczące cukierkowymi kolorkami itd. więcej szumu niż pożytku. Choć jeśli ktoś faktycznie gra w te gry i dokonuje tych płatności, których dotyczą obniżki, to może się ucieszy.

  Ogólnie to lekko sarkastycznie miało być, temu na koniec “dla każdego coś dobrego?” Z tym ” ? “

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona