Ważne

Captain America: The Winter Soldier trafi na tablety już w marcu

1798429_10153773831450506_363785724_n[1]

Captain America: The Winter Soldier, czyli kolejna hollywoodzka mega-produkcja na licencji wydawnictwa Marvel Comics, trafi do kin już 4 kwietnia. Ci najmniej cierpliwi fani Kapitana Ameryki będą jednak mieli okazję już kilka dni wcześniej samodzielnie pokierować losami swojego ulubionego bohatera, za sprawą tabletowej gry towarzyszącej premierze filmu.

Niestety, wiele wskazuje na to, że nowa produkcja studia Gameloft będzie w dużym stopniu przypominała niezbyt udaną grę Thor: The Dark World, która towarzyszyła premierze filmu o tym samym tytule. Ponownie będziemy tu więc mieli do czynienia z prostą grą akcji z elementami RPG, wyróżniającą się na tle innych bliźniaczo podobnych produkcji, jedynie popularnym protagonistą (oraz wysokim nasyceniem mikropłatnościami, charakterystycznym dla filmowych produkcji firmy Gameloft).

Gra Captain America: The Winter Soldier pojawi się w sklepach App Store i Google Play już pod koniec marca.

Komentarze

  • dred

    Filmu juz sie boje, a gry nie rusze. Mikroplatnosciom mowie nie:-). Albo place raz albo jak darmo, to ma być darmo.

  • Matys1497

    Gra będzie słaba moim zdaniem. :-/ Nie podoba mi sie grafika i styl gry w jakim będzie zrobiona…

  • elmak

    A mi styl gry odpowiada, kiedyś grałem w podobnie wyglądającą grę ze świata x-men i była bardzo dobra. Nie wierzę by ta odsłona kpt. Ameryki była dobra ale styl gry ciekawy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona