Kiano udostępnia Androida 4.2 dla tabletu Kiano Core 10.1 Dual 3G

Kiano udostępnia Androida 4.2 dla tabletu Kiano Core 10.1 Dual 3G

Na rynku są firmy, którym zależy na sprzedaniu urządzeń i później użytkowników zostawiają na pastwę losu (służą pomocą jedynie w przypadku konieczności interwencji gwarancyjnej). Inne, na całe szczęście, oprócz tego oferują również wsparcie techniczne, a co za tym idzie – aktualizacje do nowszych wersji systemu operacyjnego. Jedną z nich jest Kiano, która właśnie udostępniła Androida 4.2 Jelly Bean dla modelu Kiano Core 10.1 Dual 3G.

Lista zmian wchodzących w skład aktualizacji przewidzianej dla wspomnianego tabletu nie została podana. Możemy się jednak spodziewać przede wszystkim, zgodnie z nowościami w samym Androidzie 4.2, możliwości tworzenia kont użytkowników i obsługi Miracast.

Pakiet instalacyjny znajdziecie pod tym adresem, natomiast instrukcję przeprowadzenia aktualizacji krok po kroku – tutaj. Standardowo przed rozpoczęciem operacji zalecane jest zrobienie backupu danych.

Dla przypomnienia – parametry techniczne Kiano Core 10.1 Dual 3G:
– ekran IPS 10,1″ 1280 x 800 pikseli,
– dwurdzeniowy procesor Rokchip RK3066 1,6GHz,
– 16GB pamięci wewnętrznej,
– 1GB RAM,
– Android 4.2 Jelly Bean,
– aparat 2 Mpix,
– kamerka 0,3 Mpix,
– slot kart microSD,
– WiFi 802.11 b/g/n,
– 3G,
– akumulator o pojemności 8000 mAh.

Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G kosztuje ok. 699 złotych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona