In Fear I Trust debiutuje w App Store

screen480x480[1]

Fani mrocznych i niepokojących klimatów mogą już zacząć rezerwować sobie odrobinę wolnego czasu w nadchodzący weekend. W App Store pojawiła się bowiem wreszcie długo oczekiwana produkcja studia Black Wing Foundation.

Tak jak wspominaliśmy już w zeszłotygodniowej zapowiedzi, In Fear I Trust jest grą przygodową utrzymaną w konwencji psychologicznego dreszczowca. Wcielamy się w niej w postać niedoszłej ofiary eksperymentów medycznych, która próbuje wydostać się z tajemniczego zakładu w którym była uwięziona. Dość szybko okazuje się, że kluczem do osiągnięcia celu, a zarazem największym przekleństwem naszego bohatera, są powracające wspomnienia, pełne niepokojących szczegółów z jego dawnego życia. Oprócz gęstej atmosfery znalazło się tu też miejsce dla tradycyjnej dla gatunku masy zagadek logicznych. Za warstwę graficzną odpowiada zaś popularny silnik Unreal Engine 3.

Gra In Fear I Trust dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie z aplikacjami App Store, gdzie kosztuje ona 2,69 euro. Należy jednak pamiętać, że jak na razie dostępne są tylko dwa pierwsze rozdziały gry. Kolejne pojawią się już niebawem, najprawdopodobniej do nabycia wewnątrz gry.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona