Wiko VIEW

Crytek zapowiada The Collectables na iOS i Androida

screenshot-d-full[1]

Studio Crytek znane jest szerszemu gronu odbiorców głównie za sprawą serii gier Crysis, w których wykorzystano autorski silnik CryEngine, będący swego czasu jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi w branży gier komputerowych. Już niedługo CryEngine trafi również na urządzenia mobilne za sprawą gry The Collectables, będącej zarazem pierwszą grą typu Free-to-Play w katalogu studia.

O samej grze nie wiadomo jeszcze zbyt wiele poza tym, że będzie to dynamiczna gra akcji przedstawiona w rzucie izometrycznym, w której poprowadzimy do boju niewielkie oddziały składające się z dość nietypowych żołnierzy. Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z tytułem, znajdziemy w niej również element kolekcjonerski, w postaci kart odblokowujących nowe bronie i postacie. Każda z nich będzie posiadać unikalny zestaw umiejętności, których odpowiednie wykorzystanie będzie stanowić taktyczną stronę rozgrywki. Firma Crytek uruchomiła już nawet system pre-rejestracji, dzięki któremu osoby, które zapiszą się do gry jeszcze przed jej premierą dostaną na starcie zestaw ekskluzywnych dodatków.

The Collectables powinno pojawić się w App Store i Google play jeszcze w tym roku. Więcej informacji (oraz wspomnianą możliwość pre-rejestracji) znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

http://youtu.be/670pVNI1O0E

Komentarze

 • Ashido

  The Walking Dead na Androida wyszlo może o tym warto napisać ?

  Jest w Amazon Market dla ścisłości ale są już wszystkie epizody.

  Polecam ^.^

  • Faktycznie jest, ale jako exclusive na Kindle Fire HDX… jak trafi do szerszego obiegu na pewno o tym napiszemy ;)

   • Ashido

    Warto wspomnieć o świetnych portach Jedi Outcast i Jedi Academy.
    Ludzie nie wiedzą że coś takiego jest a z pewnością by ich to zainteresowało gdyby zostali uświadomieni.

    Wystarczy wpisać w GP Jedi Academy albo Jedi Outcast.
    Oba porty tego samego autora w dodatku bardzo tanie, dobrze zrobione i czesto aktualizowane.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona