Ważne

Po smartfonie czas na zakrzywiony tablet Samsunga? Czyżby Galaxy Tab Round?

Samsung Galaxy Tab Round

Wielokrotnie mieliśmy do czynienia z wnioskami patentowymi składanymi przez producentów, które później nie były wykorzystywane przy tworzeniu przyszłych urządzeń. Wiele z nich składanych jest asekuracyjnie, “na wszelki wypadek”. Wiele wskazuje na to, że inaczej będzie w przypadku tabletu z zakrzywionym wyświetlaczem. Czyżbyśmy mogli się spodziewać premiery Samsunga Galaxy Tab Round?

Samsung ma już na swoim koncie tego typu urządzenia. Warto przywołać tu choćby smartfona Galaxy Round czy świeżo zaprezentowany na CES 2014 telewizor – Bendable TV. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by dołączył do nich tablet. Tym bardziej, że wniosek o zakrzywiony tablet został złożony już w 2012 roku.

Dotarli do tego redaktorzy azjatyckiego portalu MovePlayer, którzy dodatkowo opublikowali grafikę przedstawiającą to, jakby mógł wyglądać zakrzywiony tablet Samsunga. Wygląda trochę na mieszankę smartfona Galaxy Round z Galaxy Tab Pro 8.4.

Co byście powiedzieli na tego typu tablet? Ciekawa innowacja czy raczej niepotrzebny i nieprzemyślany ruch?

curved_tablet-samsung-patent zakrzywiony tablet Samsunga curved_tablet-samsung-patent2 zakrzywiony tablet Samsunga

źródło

Komentarze

 • Johnykalesony

  Niech wygną po bokach to będzie się niesamowicie filmy oglądać

  • aaa

   Minikino. :)

 • Robert

  przypomina mi się Sony P który nie wypalił..

 • Lukasz

  Jeśli tablet miałby się zginać na pół i nie powstawałaby przestrzeń między połówkami ekranu jak w Sony P, to byłoby to naprawdę świetne rozwiązanie, na które osobiście bardzo mocno czekam :)

 • kuba

  Jeżeli 10 calowy tablet dzięki temu rozwiązaniu zmieści się w kieszeni marynarki po siódemce zostaje wspomnienie :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona