Ważne
Wiko VIEW

Asus aktualizuje oprogramowanie Transformer Pad TF701T do wersji 10.26.1.18

Asus aktualizuje oprogramowanie Transformer Pad TF701T

Pamiętam jak dziś, jak na wrześniowych targach IFA w Berlinie Asus prezentował swoje nowości na bardzo, ale to bardzo (wierzcie mi) nudnej konferencji. Wśród nich był między innymi Transformer Pad TF701T, który jakiś czas później trafił do sprzedaży. Początkowo był dostępny z Androidem 4.2, pod koniec roku otrzymał aktualizację do nowszej wersji – 4.3. Na tym wsparcie producenta się nie skoczyło (trudno żeby… zwłaszcza kilka miesięcy po premierze). Asus postanowił zaktualizować oprogramowania tabletu Transformer Pad TF701T.

Najnowsza wersja oprogramowania oznaczona została numerkiem 10.26.1.18. Co ciekawe, w sieci trudno znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat tego, co wprowadza lub zmienia. Oficjalna lista usprawnień/nowości niestety nie została podana do publicznej wiadomości.

Możemy się zatem jedynie domyślać, że ta aktualizacja – podobnie jak wszystkie inne – wpływa na wydajność urządzenia i stabilność działania, a także – jak informują użytkownicy forum TransformerForum.com – na długość czasu pracy urządzenia. Znając Asusa i jego wcześniejsze poczynania, wraz z nową wersją oprogramowania mogą również zostać wyeliminowane błędy raportowane przez użytkowników oraz wprowadzone pomniejsze nowości w interfejsie.

Aktualizację dla Asusa Transformer Pad TF701T znajdziecie na oficjalnej stronie tajwańskiego koncernu. Uważajcie jednak, by zainstalować odpowiednią wersję oprogramowania, w zależności od SKU (szczegóły na ten temat znajdziecie w ustawieniach swojego tabletu). Z tego, co widzę, dostępne są trzy: CN, US i TW. Wersja WW (worldwide – ogólnoświatowa) nie została udostępniona.

źródło

Komentarze

 • Jakub

  Wielki mi rzeczy ja mam Lenovo A1000 i prawie co tydzień są aktualizacje i wprowadzają jakieś nowości.

 • jAcEk

  Pani Kasiu, trafiłem na ciekawą aukcję allegro konkurenta tego Asusa tzn HP Slatebook x2 32GB, z tegrą4 za 1539pln z darmową przesyłką od znanego sklepu. ciekawą bo 160 zł taniej niż wszędzie indziej. jest cięższy szczególnie klawiatura i tylko FHD, czarują bo niby 25 godzin pracy, a w klawiaturze kolejne 21 godzin. Miała to Pani w ręce? hm.. bo ta cena :P

 • portfora

  a co z Transformer Pad TF300TL…zapomniany jakiś takiś ten system na nim

 • bajer

  TF701 – rewelacja. Praktycznie nie potrzebuję komputera odkąd mam ten tabletonetbook. Cena owszem, wysoka, ale jeśli policzyć kasę za urządzenia, które ono zastępuje, to nagle zaczyna się wydawać aż za mało…

  Dla każdego “wartość” to inne pojęcie. :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona