Ważne

NTTablet 707G za 489 złotych. Z 3G (dual SIM) i GPS, ale z 512MB RAM i baterią 2800 mAh

Jeśli tablet jest tani, jest wyposażony w 3G i GPS, to na pewno nie oferuje czterordzeniowej jednostki centralnej i wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości. Doskonale potwierdza się ten fakt w najnowszym tablecie NTT System, mianowicie NTTablet 707G, który został wyceniony na 489 złotych.

Najważniejszą zaletą prezentowanego urządzenia jest fakt, że na jego pokładzie znajdziemy zarówno 3G (w dodatku z dual SIM i możliwością wykonywania połączeń telefonicznych), jak i GPS. Niestety, nie jest to w pełni mobilny sprzęt, ze względu na akumulator o pojemności 2800 mAh, który będzie się prosił o podłączenie do prądu po ledwie kilku godzinach użytkowania.

Co więcej, tablet, oprócz tego, że działa dzięki dwurdzeniowemu procesorowi (Corte A9 1,2GHz), oferuje pamięć operacyjną 512MB RAM, a także ekran o przekątnej 7″ i dość niskiej rozdzielczości – 1024 x 600 pikseli oraz mało pamięci wewnętrznej: 4GB, którą na szczęście można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD. Waży 357 g, a jego wymiary to 188 x 108 x 9,4 mm.

NTTablet 707G trafi do sprzedaży już w styczniu. Jego cena, jak wspomniałam, będzie wynosiła 489 złotych.

NTTablet 707G

źródło

Komentarze

 • benek

  NavRoad zapowiadał coś podobnego za 449PLN więc pewnie oba pochodzą z tej samej fabryki w Chinach

 • Gregork

  Pani Kasiu:
  “zarówno 3G (w dodatku z dual SIM i możliwością wykonywania połączeń telefonicznych), jak i 3G” – chyba chodziło o GPS w tym drugim zdaniu… :-)

  Korzystając z okazji – Wszystkiego Najlepszego w 2014 dla całej redakcji Tabletowo!

  • Hah, no jasne, że o GPS.

   Dziękować za słuszną uwagę i za życzenia.

   Również życzę… najlepszości! :)

 • uze

  To zdjęcie trzyma proporcje? Bo jeśli tak, to niewypał kompletny ;)

 • Onicniepytaj

  Niestety.. Ale pamięć – porażka (gdzie na 2014r dawać 512MB?! – 1GB to absolutny minimum), rozdzielczość (tak samo porażka)

  Sumując nieciekawy model..
  Może i jako pierwszy tablet oka.. Ale nie kupowałbym bym tabletu z mniej niż 1GB Ramu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona