Wiko VIEW

Na CES 2014 poznamy slider LG Tab-Book 2 w dwóch wersjach: 11,6″ i 13″

LG Tab-Book 2

Każde targi elektroniczne to doskonała okazja dla producentów, by pokazać światu najnowsze propozycje ze swojego portfolio. Jako że jedno z największych wydarzeń tego typu zbliża się wielkimi krokami (CES 2014 startuje już za kilka dni!), nic więc dziwnego, że napływa do nas coraz więcej informacji dotyczących sprzętu, który ma zostać zaprezentowany w Las Vegas. Dziś poznaliśmy urządzenia, które mają się znaleźć na stoisku koreańskiego LG.

W kończącym się roku (a chciałam już napisać “w ubiegłym” – w końcu dziś sylwester…) na CES 2013 LG zaprezentowało typowy slider – LG Tab-Book. Rok później przedstawiona zostanie jego druga generacja, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – przynajmniej dwie wersje, różniące się od siebie przekątną wyświetlacza. Obie będą pracować oczywiście w oparciu o system operacyjny Windows 8.1.

Mają zostać pokazane urządzenia o przekątnej 11,6″ oraz 13″ i w stosunku do modeli z 2013 roku mają być przede wszystkim lżejsze i cieńsze. 13-calowy ma oferować procesor Intel Haswell Core i5 oraz SSD 128GB lub 256GB, ważyć 980 g i mieć grubość 13,6 mm.

Oprócz nowych sliderów z serii Tab-Book 2, LG ma zaprezentować również 27-calowy All in One.

Komentarze

 • esior

  Oprócz tego, że będą cieńsze i lżejsze niech również stanieją. ASUS T100 ustalił reguły gry….

  • raf

   taaaa..podoba mi sie w nim ekran podeznej rozdzielczości, procesor seri “i’ i dysk ssd. juz lece do sklepu po niego…

   wracajac do tematu, za bardzo mi sie nie chce wierzyc w wage 13-calowego tableta z klawiatura, bardziej to pasuje do 11.6 calowej propozycji…pozdro

 • Azawakh

  Ciekawe jaka cena będzie oczekiwana na tetablety? Czy będzie ona równie bandycaka jak Sony Vaio Duo 11 i 13 czy raczej bardziej rozsądna i możliwa do przyjęcia przez normalnych ludzi? Liczę, że LG podejdzie do kwestii ceny bardziej rozsądnie niż Sony za podobny w sumie produkt.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona