Android 4.4 dla Samsunga Galaxy Note 3 pod koniec stycznia?

Android 4.4 dla Samsunga Galaxy Note 3

Jeśli jesteś jednym z posiadaczy produktów Samsunga: Galaxy Note 3 lub Galaxy S4 i spodziewałeś się świątecznego prezentu od koreańskiego koncernu, w postaci aktualizacji oprogramowania, niestety, możesz być zawiedziony. Okazuje się bowiem, że najnowsza wersja systemu operacyjnego od Google, Android 4.4 KitKat na oba wspomniane modele ma zadebiutować dopiero pod koniec stycznia.

Informacja ta pochodzi od francuskiego operatora SFR, któremu zdarzało się już… podawać do wiadomości publicznej wieści, które niekoniecznie się sprawdzały. Może się bowiem okazać, że KitKat dla Galaxy Note 3 i Galaxy S4 faktycznie jest planowany i, co więcej, na początek przyszłego roku, ale niekoniecznie akurat na końcówkę stycznia.

Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że nie jest to jedyne źródło, które potwierdza styczniowe wypuszczenie Android 4.4 KitKat dla obu urządzeń Samsunga. Dzięki temu możemy mieć nadzieję, że informacje te są bliższe prawdy niż nam się wydaje.

Póki co Samsung nie wypuścił żadnej oficjalnej informacji odnośnie aktualizacji jakiegokolwiek tabletu z portfolio do Androida 4.4 KitKat.

źródło

Komentarze

 • dred

  Ciekawe co z Note 2, który właśnie sobie sprezentowalem na święta.

  • roni33

   To sie ciesz, Android 4.4 KitKat w note 3 uniemozliwia doinstalowanie pelnego flasha tak jak mozna samemu sobie dograc w note 1 i 2. No i note 3 z lte nie ma radia fm :(

 • lwij

  Ciesz się póki co ze świeżego 4.3 na Polskę dla Note 2 :) O 4.4 dla N2 na razie lepiej zapomnij :)

  • dred

   I się za bardzo nie spodziewam kitkata:)

   • Sammobile.com plotkuje jakoby 4.4 miał być dostępny dla N2 i S3 w pierwszym kwartale 2014, po aktualizacjach dla Note 3 i S 4.

 • niconozomu

  Przecież już dawno była informacja że aktualizacja będzie na przełomie stycznia i lutego…

 • And1

  Dziękuje iPad mini retina i w dupie mam notę i jego ekran i lag na lagu

 • Tasix

  A co z Note 10.1 kupilem flagowca by cieszyc sie najnowszym androidem a tu co ??? z tabletu jestem zadowolony ale powoli zaluje ze nie kupilem Nexusa ;(

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona