Ważne

Microsoft Surface Mini jak Kinect?

Plotki o miniaturowej wersji Surface Microsoftu nie są niczym nowym, ale dopiero teraz pojawiają się konkretne szczegóły dotyczące nadchodzącego urządzenia. Warto na nie czekać?

Wygląda na to, że warto. Według źródeł chińskiego serwisu WP Dang Surface Mini ma zostać wyposażony nie tylko w możliwość wykrywania twarzy, ale też detektor ruchu podobny do tego, jaki instalowany jest w Kinectach. Dzięki ich zastosowaniu urządzenie ma pozwalać na wykorzystywanie rozwiązań podobnych do Samsung Air Gesture.

Microsoft Surface Mini ma mieć 8-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD 1080p, a także układ Intel Bay Trail. Prawdopodobnie tablet będzie oparty o system Windows 8.1.

Konkretna data premiery Surface Mini nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że sprzęt będzie pokazany dopiero wiosną przyszłego roku. Możliwe, że podczas Build Conference, która zaplanowana jest na kwiecień. Fanów Microsoftu powinien cieszyć fakt anulowania tabletu Nokia Lumia 2020. Mniejszy Surface idealnie go zastąpi.

źródło

Komentarze

 • neeeexxxettt

  a może Microsoft planuje rewolucje – pierwszy tablet bezekranowy ;) (ekran jest przeżytkiem!!!)
  – po prostu machamy łapami w powietrzu nad czymś w rodzaju kafelka łazienkowego i…. (tu dopisz sobie sam co będzie dalej :D )

 • Tomash

  Brałbym jak rolnik dopłaty.

 • frc

  Albo cygan.zasilek

  • Post Mortem UK (Ipad)

   Lol

 • Tomash

  “Fanów Microsoftu powinien cieszyć fakt anulowania tabletu Nokia Lumia 2020. Mniejszy Surface idealnie go zastąpi.”

  Dlaczego miałby cieszyć? Jakie korzyści fani MSFT będą mieli z tego, że zamiast dwóch tabletów z Windows będą mieli jeden?

 • szokNaświęta

  30zł za nowy telewizor na święta? Licytuj na aukcjach bezcenyminimalnej.pl

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona