Ważne

Wspólne kolędowanie razem z… Google Search


Google potrafi zaskakiwać. Tym razem dość nieoczekiwanie przygotowało dla swoich użytkowników easter egg (zabawnie to brzmi, biorąc pod uwagę, że już za chwilę Boże Narodzenie, a nie Wielkanoc). Ci z Was, którzy posiadają smartfon lub tablet z systemem Android mogą razem z Google… pośpiewać kolędy!

Wystarczy za pośrednictwem Google Search na urządzeniu z Androidem wyszukać frazę “Let’s go caroling”, by razem z ekipą z Mountain View rozpocząć koncert angielskich utworów świątecznych w formie karaoke. Do wyboru mamy aż pięć pozycji:
– Jingle Bells
– Up on the House Top
– Deck the Galls
– O Christmas Tree
– We Wish You a Merry Christmas

Po kliknięciu jednej z nich, naszym oczom ukaże się tekst, zaś po wybraniu opcji “Play” w tle zostanie uruchomiona instrumentalna wersja utworu, a wskaźnik będzie poruszał się po tekście, informując nas, które słowo powinniśmy w danej chwili śpiewać. Działanie tego nietypowego “prezentu” od Google można zobaczyć także na poniższym filmiku:


źródło

Komentarze

 • And1

  Samsung note 2 dostał dziś androida 4.3 dla PL

 • galaxy

  A ja na s3 nadal czekam

 • gggg

  A mnie swędzi łokieć. Nie ma to, jak komentować na temat.

  Co do Google super sprawa, na 2 minuty zabawy:)

 • janko

  Niech no sie tylko Unia o tym dowie… A są w repertuarze kolędy równościowe, takie europejskie? O tym jak dwóch tatów w związku tęczowym czeka na swojego dzidziusia, albo o narodzinach Anna Grodzkiego, albo o tym, jak Parada Równości przybyła do stajenki?

 • muzykant

  Do Janko, zazwyczaj nie przepadam za tego typu tekstami, ale tym razem komentarz wymiata :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona