Wytrzymały, 11.6-calowy Getac F110 z Windowsem 8 Pro debiutuje w sprzedaży

getac f110

Większość producentów w momencie oficjalnej prezentacji zdradza informacje odnośnie dostępności pokazywanego tabletu, ale nie ujawnia ostatecznej ceny. Firma Getac, znana głównie ze wzmacnianych urządzeń, stosuje podobną taktykę. Tak też zrobiła z modelem F110, zaprezentowanym dwa miesiące temu. Dziś rozpoczęła się sprzedaż urządzenia. Co ciekawe jednak, cena wciąż pozostała tajemnicą.

Getac F110 jest jednym z niewielu wytrzymałych tabletów z Windowsem 8 Pro i wyświetlaczem o przekątnej 11,6″ (rozdzielczość: 1366 x 768 pikseli, jasność: 800 nitów). Za jego działanie odpowiada procesor Intela – w zależności od wersji jest to Intel Core i5-4300U 1,9GHz lub Intel Core i7-4600U 2,1GHz – oba z grafiką Intel HD.

Wśród parametrów technicznych Getac F110 warto wymienić choćby 4GB RAM (z możliwością rozszerzenia do 8GB RAM), dysk SSD o pojemności 128GB lub 256GB, slot kart pamięci oraz czytnik kodów. Opcjonalnie sprzęt może być wyposażony w kamerkę HD, aparat 5 Mpix, rysik, GPS, LTE.

Oczywiście do największych zalet prezentowanego tabletu należy zaliczyć zgodność ze standardami MIL-STD 810G, MIL-STD 461F i IP65 oraz odporność na wstrząsy i upadki.

W Polsce urządzenie to można spotkać w cenie 8938 złotych w wersji z Bluetooth, GPS, aparatem i Windowsem 7.

źródło

Komentarze

 • aa

  Do Polski ten tablet nie musiał trafić. Przy tej cenie, to będzie sukces jeśli sprzedadzą 10 sztuk :) W dodatku ten tablet ma windows’a 7, czyli wygląda to tak jakby monitor bez reszty :-D

 • elmak

  Podejrzewam że firma celuje w firmy a nie indywidualnego klienta.

 • pewnie na budowie dla inżyniera w sam raz…

 • iras

  miodzio siadłby mi jako kontroler do GPSa geodezyjnego plus od razu na nim robiłbym szkice polowe :)

 • qjr

  wersja dostępna w pl ma też modem LTE, natomiast upgrade do Win 8 jest bezpłatny

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona