Pendrive’y Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów

Pendrive Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów

Swego czasu firma Platinet zaprezentowała pendrive USB 2.0 TX-Depo, który eliminował potrzebę stosowania dodatkowych przejściówek w tabletach posiadających porty microUSB. Z jednej strony oferował pełnowymiarowy port USB 2.0 z myślą o możliwości podłączenia do komputera, z drugiej natomiast – port microUSB, stworzony dla tabletów i smartfonów z OTG. Firma First Price postanowiła wprowadzić na polski rynek podobne rozwiązanie francuskiej marki Bidul&Co.

Bidul&Co oferuje trzy różne pamięci zewnętrzne, które powstały z myślą o użytkownikach wszystkich urządzeń. W portfolio firmy znajdziemy bowiem zarówno penvrive’a z dwoma portami USB (pełnowymiarowym i micro) – głównie do tabletów i smartfonów z Androidem, pamięci zewnętrzne do starszych produktów Samsunga z serii Galaxy Tab, wyposażonych w złącze Samsunga oraz do urządzeń Apple (te mają zadebiutować wkrótce).

Jak to w przypadku pendrive’ów bywa, także i akcesorium Bidul&Co pozwala na przechowywanie danych na zewnętrznym nośniku i podłączenie go do tabletu w celu zarówno skopiowania plików do pamięci urządzenia, jak również samego odczytu.

Pamięci Bidul&Co, jak zapewnia firma, powstają na kościach pamięci Samsunga. Dostępne mają być w pięciu wersjach pojemnościowych: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB i 64GB. Ceny poszczególnych wersji nie zostały ujawnione.

Pendrive Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów Pendrive Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów

ź: info prasowe First Price

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • ~Oth

    A już myślałem, że firma produkująca te pendrive-y sponsoruje domy dziecka. A to tylko francuzi.

  • applemaniak

    Nazwa w Polsce średnio się wpasuje podobnie jak Porsche MACAN, hue hue hue.

  • aaa

    Ten niebieski wygląda jak bidul. :D Ogólnie dobra oferta, jeśli zamieszamy długo pozostać przy danym tablecie, osobiście preferuję jednak przejściówkę na kabelku, wygodniejsza.

  • Sethemar

    Osobiście podpinam 1TB dysk od czasu do czasu gdy coś potrzebuje ale robię to na tyle rzadko że bez sensu jest kupowanie dodatkowego pena.

  • Tenbiurowiec

    „Pendrive’y, pendrive’ów” widzę, że (jak inni pisujący w internecie)
    i Pani redaktor uległa manii nadmiernego stosowania znaku apostrof.
    Przecież prawidłowo i po polsku takich wyrazów nie należy odmieniać
    Jest to tym bardziej dziwne, że redagujący na portalach motoryzacyjnych,
    nie robią tego.
    Czytałem testy samochodów Porsche i nie znalazłem by ktoś pisał Porsche’a, czy też Porsche’ów.
    Tylko pisujący o telefonach i tabletach nadużywają takich dziwolągów
    jak tu: pnedrive’y, czy też różne iPhone’y, Apple’a itp.
    I tak piszą ludzie podobno wykształceni…
    A był podobno taki jeden, który twierdził: ” wżdy Polacy nie gęsi iż swój
    język mają”.
    Jakże się mylił…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona