12 dni prezentów w App Store. Każdego dnia inna aplikacja/gra/utwór/książka/film za darmo (start 26 grudnia)

Apple: 12 dni prezentów ios

Odkąd App Store działa i prężnie się rozwija, na każdego rodzaju święta, czy to mniejsze, czy większe, oferuje nam różne promocje. Firma Apple zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że na Boże Narodzenie oddaje w nasze ręce, całkowicie bezpłatnie, wybrane treści. Nie inaczej będzie w tym roku.

Do App Store trafiła dziś aplikacja “12 Days of Gifts” (z ang. 12 dni prezentów), której nazwa mówi sama za siebie. Przez dwanaście dni, począwszy od drugiego dnia świąt, tj. 26 grudnia, w sklepie z aplikacjami na iOS będzie można znaleźć jeden darmowy program, grę, książkę, film, utwór, etc – do pobrania wyłącznie danego dnia, czyli przez 24 godziny.

Oczywiście należy wziąć pod uwagę to, że nie wszystkie treści dostępne są we wszystkich krajach, przez co z 12 prezentów może nam się udać zdobyć tylko kilka. Warto zauważyć, że promocja skierowana jest do użytkowników wszystkich produktów Apple pracujących w oparciu o iOS 7.0.

Aplikację do śledzenia tegorocznych prezentów od Apple znajdziecie pod tym adresem. Oczywiście jest darmowa.

źródło

Komentarze

 • mT

  czekamy na odpowiedź Google Play
  choć cena 2.99 byłaby spoko jak darmo nie mogą

 • Arrczi

  Witam,
  trzeba to instalować żeby ściągać te dary, czy bez tego też się da?
  Appka waży dziwnie dużo 65MB!

  • Post Mortem UK (Ipad)

   No i w morde …ciewkawe jak to z jednej rozdaja promocje,a jednoczesnije w sprytny sposob przemycaja koniecznosc updatu do iO 7.0.

   Hmm… widocznie jesli juz jailbreak to musi byc przed Swietami w przeciwnym razie znowu przyjdzie sobie poczekam az zlamia 7.0. Wcale mi sie do siodemki nie usmiecha updatowac :P

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona