Assassin’s Creed Pirates debiutuje w App Store i Google Play

Gra Assassin’s Creed IV: Black Flag okazała się godnym pożegnaniem studia Ubisoft z odchodzącą właśnie na emeryturę generacją konsol. Karaibskie klimaty najwyraźniej jednak spodobały się jej twórcom na tyle, że postanowili zatrzymać się przy tym temacie jeszcze przez chwilę, czego efektem jest właśnie Assassin’s Creed Pirates.

Mimo iż akcja najnowszej tabletowej odsłony serii toczy się w tych samych realiach, co jej “pełnowymiarowej” towarzyszki, to jednak nie łączą się one w żaden sposób pod względem fabularnym (chociaż ani Templariuszy, ani Asasynów tu oczywiście nie zabraknie). W grze Assassins’s Creed Pirates wcielamy się bowiem w młodego i ambitnego kapitana imieniem Alonzo Batilla, którego życie obfituje w takie “rozrywki” jak bitwy morskie, żeglowanie i poszukiwanie zaginionych skarbów. W trakcie rozgrywki składającej się z ponad pięćdziesięciu misji przyjdzie nam też rozbudowywać flotę, rekrutować i szkolić załogę oraz zdobywać nowe umiejętności rozwijające naszą postać. Zgodnie z tradycją serii będziemy tu też mieli okazje spotkać się z wieloma historycznymi postaciami, takimi jak chociażby Samuel Bellamy, Benjamin Hornigold czy Czarnobrody.

Gra Assasin’s Creed Pirates dostępna jest do nabycia w sklepach App Store i Google Play w cenie 4,49 euro / 18,85 złotych.

Komentarze

 • uru28

  Tak gwoli ścisłości to na tą ” odchodzącą na emeryturę” generację ( mam na myśli PS3) ma wyjść jeszcze 300 gier…Tak że jeszcze “staruszki” do piachu bym nie pakował;)

 • uze

  Jakaś kpina z tą grą:

  Plus Motorola DROID RAZR HD
  Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem.

  Aero2 Samsung GT-P6800
  Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem.

  Motorola XOOM 2 ME
  Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem.

  Orange Motorola MB860
  Ostatnio używane: 23 czerwca 2013

  Zgodna z Atrix na Tegra2, a urządzenia, które zamiatają tą Tegrę pod dywan nieobsługiwane?!

  Już chciałem kupić, ale niestety w Atrixie mam dziurę w LCD od wakacji :/

 • Kolejny przykład gry robionej tylko pod Snapdragona.

  Prawie nie ma grafiki dla mnie Unreal Engine przypomina a potrafi przyciąć, nie wiem czy to przez optymalizacje ale w sumie rybka mi to ^.^

  Szkoda jednak że już niedługo będę się musiał z 4 rdzeni i 2 gb ramu na 8 rdzeni i 4 ramu przesiąść bo widocznie te gry robią z myślą o przyszłości.

 • uze

  Ja mam Snapdragona w Razr i gra jest niezgodna. Chyba zrobili listę w oparciu o bieżące flagowce i przypadkiem o stare złomy z Tegrą2 ;)
  Jeśli stara Tegra jest wspierana, to nie powinienem mieć żadnego ze swoich urządzeń na liście niezgodnych, bo po prostu wydajnością jej nie ustępują, wręcz ją przewyższają…
  W UBI się chyba rozum gubi.

 • brt

  No nie wiem jak to jest z tą tegrą.

  Asus Transformer TF101
  Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem.

  Ale też:

  Samsung GT-I9100
  Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem.

  Zgodna jest za to z Samsung GT-I8190N co do którego to nie jestem całkiem pewny czy jest wydajniejszy od I9100…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona