PI3100 - kolejna nieciekawa propozycja od Philipsa - Tabletowo.pl
Ważne

PI3100 – kolejna nieciekawa propozycja od Philipsa

Tabletowo.pl PI3100 - kolejna nieciekawa propozycja od Philipsa Nowości

Philips kojarzy Wam się zapewne głównie z produkcją urządzeń audio/wideo i sprzętu gospodarstwa domowego, typu żelazka, blendery czy inne odkurzacze. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że Philips ma w ofercie również tablety (PI3800). Jako że nie oferują świetnych parametrów technicznych, ani nie są oferowane w doskonałych cenach, nie zyskały wielkiej popularności na rynku. Niestety (dla firmy), podobnie będzie w przypadku najnowszego urządzenia: tabletu Philips PI3100.

Zacznijmy od wyświetlania treści. Odpowiada za nie 7-calowy wyświetlacz o prehistorycznej rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. W dodatku nie jest wykonany w technologii IPS – a co to oznacza, doskonale wiecie (kiepskie kąty widzenia, nasycenie barw i odwzorowanie kolorów pozostawiające wiele do życzenia). Za czas działania tabletu odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh, a całość kontroluje połączenie dwurdzeniowego procesora AMLogic AML8726-MXL 1,5GHz z Androidem 4.1 Jelly Bean.

Philips PI3100 oferuje jeszcze 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, kamerkę 0,3 Mpix, port microUSB, wyjście miniHDMI oraz głośniki FullSound.

Cóż. Dziwnie mi się wydaje, że cena wynosząca ok. 140 euro nie pomoże dobrze się sprzedać temu produktowi.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona