Android 4.3 dla Asusa Transformer TF701T już 18 listopada

Android 4.3 dla Asusa Transformer TF701T już 18 listopada

Android 4.3 Jelly Bean to nie najnowsza wersja tego systemu operacyjnego (tą jest, jak wiecie, 4.4 KitKat). Mimo wszystko cieszy fakt, że jeden z najnowszych high-endowych tabletów dostaje aktualizację. Z najnowszych informacji wynika, że Asus już na dniach wypuści Androida 4.3 dla modelu Transformer Pad TF701T, który zaprezentowany był na IFA w Berlinie i do sprzedaży trafił z Androidem 4.2.2.

Oprócz standardowych zmian i nowości, z jakimi mamy do czynienia w Androidzie 4.3 Jelly Bean, nadchodząca aktualizacja wprowadzi istotne usprawnienia. Przede wszystkim ma zostać wydłużony czas działania urządzenia, a także mają zostać rozwiązane problemy z reakcją trackpada w stacji dokującej na polecenia użytkownika. Dodatkowo usprawnienia ma się doczekać ładowanie akumulatora w stacji.

Aktualizacja dla pierwszych użytkowników Asusa Transformer TF701T dla pierwszych użytkowników ma być dostępna 18 listopada i sukcesywnie będzie się pojawiała na kolejnych egzemplarzach. Wkrótce potem powinna dotrzeć również do Polski.

Urządzenie w naszym kraju dostępne jest w cenie wynoszącej ok. 2200 złotych. Oferuje przede wszystkim 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, 2GB RAM oraz czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 4.

źródło

Komentarze

 • Lukassuss

  Szkoda że zapomnieli o Transformerze Prime…

 • Lukasz

  Czy wiadomo coś czy i kiedy będzie aktualizacja dla Memo Pad FHD 10 LTE?

 • barwniak

  Czy, to dużo. I tak i nie. Jeśli chodzi o parametry to nie dużo. Z drugiej strony jest to na Androidzie, funkcjonalność bardzo ograniczona, więc to dużo. To wciąż jednak gadżet, plotera tnącego, drukarki A1 i tysięcy innych urządzeń na tym nie zainstaluje.

 • Pani Kasiu, wiadomo już kiedy aktualizacja dla asus memo pad hd 7 ?

 • kris
 • sas

  Dopiero 4.3? Przecież jest już 4.4! Aktualizacje na urządzeniach z androidem, to kompletna żenada!

 • djrace

  do 300TG dopiero za rok, hehe. 3 kwartały po 300T.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona