Ważne

Ellipsis 7 – pierwszy tablet Verizon. Z 4G. Za 250 dolarów

Verizon Ellipsis 7

Raz na jakiś czas mamy do czynienia z brandowaniem urządzeń elektronicznych przez operatorów sieci komórkowych. Najczęściej zdarza się to w Ameryce i w dodatku w przypadku smartfonów, ale nie tylko. Doskonałym tego przykładem jest tablet Verizon Ellipsis 7, który – jak łatwo zgadnąć – rozszerzył właśnie tabletową ofertę sieci Verizon. I, jak się dowiedzieliśmy, jest to pierwszy, ale nie ostatni, przedstawiciel rodziny Ellipsis.

Jako że na urządzeniu widnieje logo sieci komórkowej, trudno, by nie oferowało możliwości bycia online w miejscach objętych zasięgiem. W związku z tym oferuje 4G LTE (spokojnie można powiedzieć, że 3G w Ameryce to już poprzednia epoka). Jak prezentują się jego pozostałe parametry?

Ellipsis 7 pracuje dzięki czterordzeniowemu procesorowi o częstotliwości taktowania 1,2GHz, a jego systemem operacyjnym jest Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Za wyświetlane treści odpowiada 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a za czas działania – akumulator o pojemności 4000 mAh.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, kamerka do połączeń wideo, frontowe głośniki oraz port microUSB. Nie mamy żadnych informacji odnośnie obecności na pokładzie sprzętu GPS, Bluetooth oraz wyjścia HDMI.

Koszt Verizon Ellipsis 7 to 250 dolarów. Osoby podpisujące 2-letnią umowę z operatorem będą go mogły nabyć o 100 dolarów taniej.

źródło

Komentarze

 • Umowa na 2 lata i 100$ taniej. Myślałem, że tylko w pl takie rozboje są.

  • ws96

   tylko płacisz za abonament w którym masz transfer

   • uze

    Niekoniecznie, chyba że jesteś posiadaczem starej umowy. Unlimited Data Plan w Verizonie, to już melodia przeszłości.
    Nie sądzę by powtórnie go przywrócili, skoro wycofali, a wycofali, bo faktycznie na dzisiejszych telefonach jest możliwość praktycznie nieograniczonego surfowania po necie i w konsekwencji zapychania łącz.

    W PL to w ogóle nie byłby możliwy taki plan, bo znam ludzi, którzy marne AERO2 potrafią wykorzystywać do tetheringu na kilka urządzeń, a gdyby dać im jeszcze nieograniczone transferem LTE, to wymarliby śmiercią błyskawiczną “naziemni” dostawcy internetu ;)

 • janko

  “Jako że na urządzeniu widnieje logo sieci komórkowej, trudno, by nie oferowało możliwości bycia online w miejscach objętych zasięgiem” – czyżby? A co na to “nasi” operatorzy komórkowi, sprzedający nie wiadomo po co te wszystkie nicniemające, przestarzałe wyroby tabletopodobne, wygrzebane z zakamarków jakiegoś chińskiego magazynu?

 • Hub

  Ciekawe za ile lat dotrze do mnie 4g, skoro jeszcze oczekuje 3g. Odkąd zdjęto nadajnik, który był blisko mojego domu… bije się o zasięg na parterze :( Ah, te kochane sieci komórkowe.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona