iPad mini z ekranem Retina w sprzedaży od 21 listopada?

iPad mini z ekranem Retina w sprzedaży od 21 listopada?

Od wczoraj wiemy już kiedy rozpocznie się sprzedaż iPada Air w Polsce – zarówno przez oficjalny sklep internetowy Apple (Apple Online Store), jak i przez sieć sklepów iSpot: będzie to 1 listopada w pierwszym przypadku oraz w nocy z pierwszego na drugiego listopada w drugim (dokładnie o północy w czterech wybranych sklepach w kraju). A kiedy będziemy mogli wejść w posiadanie iPada mini z ekranem Retina?

Podczas konferencji Apple nieco ponad tydzień temu nie padła konkretna data dostępności 7,9-calowego tabletu. Wiedzieliśmy jedynie, że będzie go można kupić w listopadzie – i ten miesiąc przez cały czas się przewija w dalszym ciągu. Ale kiedy dokładnie będzie go można znaleźć na półkach sklepowych?

Norbert Cała z ipod.info.pl, który o Apple wie wszystko ;), opublikował na Facebooku krótką i treściwą informację. Wynika z niej, że sprzedaż iPada mini z ekranem Retina ma wystartować najprawdopodobniej (i to jest niestety słowo klucz) 21 listopada. Zarówno na świecie, jak i w Polsce. Stwierdził, że “to podobno pewne”.

Niestety, aktualnie Apple nie potwierdza tej informacji.

Dla przypomnienia – ceny iPada mini z ekranem Retina:
– 16GB WiFi: 1699 złotych,
– 16GB 4G: 2199 złotych,
– 32GB WiFi: 2099 złotych,
– 32GB 4G: 2599 złotych,
– 64GB WiFi: 2499 złotych,
– 64GB 4G: 2999 złotych,
– 128GB WiFi: 2899 złotych,
– 128GB 4G: 3399 złotych.

źródło

Komentarze

 • Post Mortem (UK) Ipad

  no i sie zapowiada tablet ciekawszy niz jego 9’7 brat.Tym bardziej ze w koncu MINI ma te same podzespoly co normalny ipad i nie trzeba wybierac pomiedzy tabletem bez retiny (maly) a z retina,poswiecac CPU itd.

  jesli juz do pracy to raczej ipad i tak sie nie nadaje(szczegolnie bez jailbreaka) ale lepiej wydaja sie do tego nadawac tablety na windowsie (i nie mysle tutaj o gniocie typu Surface).

 • Artur

  kasiu kiedy wpadnie w twe rece nowy ipad mini ? nie moge sie doczekać porównania z nowym nexusem7

  • Pewnie zaraz po premierze :)

   • Post Mortem (UK) Ipad

    Kasia robilas na swoim ipadzie 3 moze JB?

 • Artur

  no to czekam z niecierpliwością pozdrawiam

 • freakygamerpl

  Data moich urodzin

  Przypadek ?

  Nie sądze xD

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona