Ważne

Dwurdzeniowy BestBuy Easy Home Tablet za 359 złotych

BestBuy Easy Home Tablet za 359 złotych

Firma BestBuy, hiszpański producent elektroniki użytkowej (nie mylić z amerykańskim sklepem o tej samej nazwie), postanowił wprowadzić na polski rynek swój tablet. Jest nim BestBuy Easy Home Tablet – urządzenie z niskiej półki, o bardzo przeciętnych parametrach technicznych. Sprawdźcie sami, czy jest warte 359 złotych, na które został wyceniony.

Tablet został wyposażony przede wszystkim w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (nie ma co liczyć na technologię IPS) z 5-punktowym multitouchem. Za jego działanie odpowiada dwurdzeniowy procesor oparty o Cortex A5 o częstotliwości taktowania zegara 1,2GHz (konkretna jednostka pozostaje tajemnicą), a jego systemem operacyjnym jest Android w wersji 4.1 Jelly Bean.

Na pokładzie sprzętu znajdziemy między innymi kamerkę 0,3 Mpix, slot kart microSD, który umożliwi rozszerzenie pamięci wewnętrznej, której otrzymujemy jedynie 4GB, port miniUSB oraz wyjście HDMI. Tablet oferuje również 512MB RAM, 3.5 mm jack audio, Bluetooth, WiFi oraz akumulator o pojemności 3000 mAh.

BestBuy Easy Home Tablet wyceniono na 359 złotych. Jak na sprzęt z ekranem o niskiej rozdzielczości, 512MB RAM i kiepskim akumulatorze, trudno nie odnieść wrażenia, że jest to, mimo wszystko, dość duża kwota.

ź: inf. pras. BestBuy

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona