Nadchodzi nowy, kolorowy tablet Alcatel OneTouch Pop

Tablety Alcatel nie należą do elitarnego grona urządzeń, których premiery wywołują duże emocje. Mimo to, są atrakcyjnymi propozycjami dla ludzi młodych i klientów o mniej zasobnych portfelach. Braki w specyfikacji nadrabiają kolorowymi obudowami i atrakcyjnymi cenami. Kilka miesięcy temu portfolio Alcatela poszerzyło się o kilka modeli, ale nic nie wskazuje na to, by producent spoczął na laurach. @Evleaks, popularne źródło przecieków ze świata nowoczesnych technologii, opublikowało zdjęcie nowego, jeszcze niezaprezentowanego tabletu o nazwie OneTouch Pop.

Jak sugeruje fotografia, Alcatel OneTouch Pop to 7-calowe urządzenie pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Co ciekawe, tylny panel jego obudowy można zdjąć i zamienić na pokrywę w jednym z pięciu kolorów: czerwonym, różowym, żółtym, niebieskim oraz czarnym. To ukłon w stronę użytkowników, którym przejadła się biel lub czerń i chcieliby, aby ich tablet czymś się wyróżniał. Pojawiła się także wzmianka o innym akcesorium – półprzeźroczystym etui mającym chronić i czyścić ekran.

Damy Wam znać, gdy Alcatel OneTouch Pop zostanie oficjalnie zaprezentowany lub gdy do sieci trafi jego specyfikacja.

via Evleaks

Komentarze

  • axim

    takie emocje ze az nie moge dojsc do siebie

  • spideredek

    Myślę, że ciężko będzie rywalizować z produktami Asusa, jak nexus I i II oraz memo hd 7 (zakładając ze będzie to podobna półka cenowa i planowany segment odbiorców)

  • A będzie zielony? Taka żarówa.

  • elmak

    Mogli wypuścić tablet z firefox os

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona