+8Nasi autorzy
Ważne
Uhans

Nadchodzi nowy, kolorowy tablet Alcatel OneTouch Pop

Tablety Alcatel nie należą do elitarnego grona urządzeń, których premiery wywołują duże emocje. Mimo to, są atrakcyjnymi propozycjami dla ludzi młodych i klientów o mniej zasobnych portfelach. Braki w specyfikacji nadrabiają kolorowymi obudowami i atrakcyjnymi cenami. Kilka miesięcy temu portfolio Alcatela poszerzyło się o kilka modeli, ale nic nie wskazuje na to, by producent spoczął na laurach. @Evleaks, popularne źródło przecieków ze świata nowoczesnych technologii, opublikowało zdjęcie nowego, jeszcze niezaprezentowanego tabletu o nazwie OneTouch Pop.

Jak sugeruje fotografia, Alcatel OneTouch Pop to 7-calowe urządzenie pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Co ciekawe, tylny panel jego obudowy można zdjąć i zamienić na pokrywę w jednym z pięciu kolorów: czerwonym, różowym, żółtym, niebieskim oraz czarnym. To ukłon w stronę użytkowników, którym przejadła się biel lub czerń i chcieliby, aby ich tablet czymś się wyróżniał. Pojawiła się także wzmianka o innym akcesorium – półprzeźroczystym etui mającym chronić i czyścić ekran.

Damy Wam znać, gdy Alcatel OneTouch Pop zostanie oficjalnie zaprezentowany lub gdy do sieci trafi jego specyfikacja.

via Evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • axim

    takie emocje ze az nie moge dojsc do siebie

  • spideredek

    Myślę, że ciężko będzie rywalizować z produktami Asusa, jak nexus I i II oraz memo hd 7 (zakładając ze będzie to podobna półka cenowa i planowany segment odbiorców)

  • A będzie zielony? Taka żarówa.

  • elmak

    Mogli wypuścić tablet z firefox os

Tabletowo.pl