Ważne

Plants vs. Zombies 2 debiutuje w Google Play

Posiadacze tabletów z systemem Android musieli wykazać się nie lada cierpliwością jeśli chodzi o grę Plants vs. Zombies 2. Nie dość, że od premiery pierwszej części minęły już ponad cztery lata, to jeszcze wersja na urządzenia z pod znaku zielonego robota wylądowała w sklepie Google Play z kilkumiesięcznym poślizgiem.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku wersji na iOS, Plants vs. Zombies 2 na urządzenia z systemem Android jest dostępna jako Freemium, co oznacza, że mimo iż tytuł sam w sobie jest darmowy, to jednak znajdziemy w nim całą masę mikropłatności. Ceny, podobnie jak to miało miejsce w wersji z App Store, są mocno przesadzone (dodatkowe rośliny kosztują przeważnie ponad 12 zł). Na szczęście płatne ulepszenia nie są niezbędne do robienia postępów w grze, a jedynie znacznie je ułatwiają. Androidowych graczy ucieszy z pewnością fakt, iż tytuł ten w pełni wykorzystuje dobrodziejstwa usługi Google Play Games Service.

Gra Plants vs. Zombies 2 dostępna jest do pobrania za darmo w sklepie z aplikacjiami Google Play.

Komentarze

 • Rafał K.

  Ekstra gierka ;) polecam wszystkim fanom części pierwszej. Bez problemu da się grać bez mikropłatności :)

 • qwerty

  Hm, o co może chodzić? Mam Asusa TFT300 i LG 4X HD, i Google Play pokazuje mi, że nie mogę zainstalować gry na żadnym z tych urządzeń. Mówię o próbie instalacji z www na laptopie.

  • Darryyjjuuszzz

   kliknąłeś pewnie na ich odnośnik do Google play.

   odszukaj sam w GP – nie Electronic Arts Inc – tylko EA Swiss Sarl

   • qwerty

    Dzięki, pomogło.

   • sL4

    Ja również dziękuję.

   • Oliwiiaaa

    A u mnie tak czy siak to wyskakuje ;( proszę o pomoc ;(

 • Pit

  Na N7 (2012) działa, ale już na Asus TF201 Prime – nie. I to nie jest kwestia odnośnika. Ma ktoś jakiś pomysł czemu tak?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona