Wiko VIEW

Samsung prezentuje Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty

Samsung Galaxy Tab Hello Kitty

W Korei, rodzimym kraju Samsunga, mnóstwo urządzeń elektronicznych dostępnych jest w wielu różnych wersjach kolorystycznych. Często na tym się nie poprzestaje, kierując się w stronę konkretnych bohaterów bajek, książek, komiksów czy filmów. Z taką właśnie sytuacją mamy dziś miejsce. Samsung zaprezentował bowiem dobrze już nam znany tablet, ale w odświeżonej wersji – Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kitty.

Hello Kitty chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To urocza (na swój sposób), różowa kotka, która obecna jest na ubraniach dla najmłodszych, przyborach szkolnych i wszelkiego rodzaju gadżetach. Dlaczego miałaby nie mieć własnej edycji tabletu? Zwłaszcza, że Samsung ma już w portfolio smartfon pochodzący właśnie z takiej edycji.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Hello Kity charakteryzuje się przede wszystkim połączeniem dwóch kolorów: bieli i różu. Na tylnej obudowie modelu swe miejsce znalazła podobizna Hello Kitty, podobnie zresztą jak na fizycznym przycisku znajdującym się pod wyświetlaczem. W pamięci samego tabletu z kolei mamy dostępnych wiele tapet przedstawiających kotkę.

Parametry techniczne modelu nie różnią się od znanych nam ze zwykłej edycji urządzenia. Więcej na ich temat znajdziecie pod tym adresem.

Hmmm… Chyba właśnie znalazłam idealny tablet dla siebie… ;)

źródło

Komentarze

 • kris

  Mam nadzieje, że do nas nie dotrze to “narzedzie szatana” :)

 • applemaniak

  Ale szmira. Masakra !!

 • czupurkin

  Hello Kitty to bezustna marionetka Księcia Ciemności

 • Przeciez to zakazany produkt dla katolikow ;) czyzby Samsung nie wiedzial o tym ?

 • Luki

  Hehehehehehe :) Fajny pomysł :P

 • TomdeX

  Oj widzę, że Jesse kupi sobie coś większego :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona