Ważne

Asus MeMo Pad 7 HD zaktualizowany do Androida 4.2.2

Asus MeMo Pad HD 7 jest jednym z najciekawszych tabletów oferowanych przez wielu producentów w sprzedaży, których cena nie przekracza 700 złotych. Mimo tego, że tajwański koncern w swoim portfolio ma mnóstwo sprzętu (również dwie generacje modelu Nexus 7), nie zapomina o dostępnym od kilku miesięcy w sprzedaży MeMo Pad HD 7. Pierwsi użytkownicy modelu otrzymali dziś możliwość aktualizacji do Androida 4.2.2 Jelly Bean.

Póki co oficjalna lista zmian i nowości wprowadzonych przez Asusa wraz z tą wersją systemu nie została opublikowana. W sieci jednak pojawiły się już pierwsze wrażenia użytkowników, którzy mogli zaktualizować swoje urządzenia. Z ich relacji wynika, że aktualizacja waży 120MB i wprowadza przede wszystkim możliwość tworzenia kont użytkowników (wcześniej MeMo Pad HD 7 tego nie oferował). Oprócz tego miała zostać udoskonalona klawiatura i sposób wprowadzania tekstu, sprzęt miał dostać skrzydeł (znacznie przyśpieszyć) i wprowadzić potrzebne poprawki występujących wcześniej błędów.

Jako pierwsi możliwość aktualizacji MeMo Pad HD 7 do Androida 4.2.2 Jelly Bean otrzymali użytkownicy z Niemiec. Wiele jednak wskazuje na to, że nowsza wersja systemu wkrótce będzie dostępna również w innych krajach. Dajcie znać, jeśli Wasze urządzenia zasygnalizują jej obecność.

Aktualnie cena Asusa MeMo Pad HD 7 zaczyna się od 669 złotych. Jego recenzję, jeszcze na Androidzie 4.2.1, możecie przeczytać pod tym adresem.

Asus MeMo Pad 7 HD zaktualizowany do Androida 4.2.2

źródło

Komentarze

 • Dawid

  Aktualizacja dostępna, właśnie skończyłem instalować. Rzeczywiście, sprzęt lekko przyspieszył, więcej obserwacji przyjdzie z czasem. Niestety, w klawiaturze Asusa w dalszym ciągu brak litery “ą” -_-

 • Bartusiek

  U mnie w sobotę była już możliwość ściągnięcia, ale narobiła niezłego majdanu. Teraz jest już dużo lepiej.

 • kornik

  Ją już posiadam wersję 4.2.2 od wczoraj bardzo się cieszę że już nie wydala błędu że aplikacja została zatrzymana (nie pamiętam jak to dokładnie brzmiało ) po drugie mam lekkie uczucie że tablet trochę przyspieszył mniej lagow no i doszło kilka appek :-)

 • radzix

  Pierwsze zdanie trochę przekombinowane, wystarczyłoby – jest jednym z najciekawszych tabletów, których cena nie przekracza 700 złotych.

 • mm

  ciekawe czy zaktualizuja fonepada…

  • michal

   no wlasnie, nadal jest u mnie 4.1.2

 • jorguś

  czy ja wiem czy przyśpieszył? nie zauważyłem – a jak zapuściłem antutu to z 13972 pkt. spadło na 9675! :/

 • Dawid

  Benchmarki benchmarkami, póki co u mnie prędkość w rzeczach typu Facebook, Chrome, YT wzrosła widocznie, poza tym ogólna kultura pracy bardzo się poprawiła. Co do gier nie gram, więc się nie wypowiadam.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona