Ważne

Acer Iconia W4 (odświeżony Iconia W3) na pierwszych zdjęciach i wideo

Acer Iconia W4

Acer Iconia W3 zadebiutował ledwie kilka miesięcy temu (oficjalna premiera miała miejsce w czerwcu, na półkach sklepowych pojawił się jakiś czas później), a producent już pracuje nad jego następcą. Po ostatnich spekulacjach na temat Iconia W4, w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia modelu. Co ważne, potwierdzają moje wcześniejsze przypuszczenia.

Patrząc na zamieszczone zdjęcia trudno nie odnieść wrażenia, że Iconia W4 będzie się różniła od Iconia W3 jedynie parametrami technicznymi, a warstwa zewnętrzna, tj. obudowa, pozostanie bez zmian. Szkoda, bo aktualnie urządzenie jest ciężkie i grube.

Acer Iconia W4 ma zostać wyposażony w ekran IPS o przekątnej 8,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 (mam wielką nadzieję, że IPS znacznie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu – w Iconia W3 jest bardzo kiepsko), procesor Intel Bay Trail – Atom Z3740 (22 nm) o częstotliwości taktowania 1,33GHz oraz 2GB RAM. Ma oferować wyjście microHDMI, port microUSB, slot kart microSD, aparat 2 Mpix i kamerkę.

Kiedy premiera Iconia W4? Odpowiedzi na to pytanie, póki co, nie znamy.

Acer Iconia W4

źródło, źródło

Komentarze

 • zniecierpliwiony

  a recenzji w3 jak nie bylo tak nie ma:(

 • nowy

  Na pewno będzie Ips. Tak wynika z francuskiej strony wymienionejw komentarzu do poprzedniego artykułu na ten temat. Ja się pytam czy będzie klawiatura. Skoro na zewnątrz to to samo to ta do w3 powinna pasować no nie?

 • Acerowi nie idzie z tabletami z Androidem to próbują z winda. A nie poszło bo zignorowali userów – najpierw długo zwlekali z 4.0 a później okazało, ze się tylko wybrane modele.
  .
  Chociaż pomysł ze sprzętem mieli dobry: Tegra + normalne USB.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona