Facebook na Androida zaktualizowany o możliwość edytowania postów

Korzystacie z Facebooka? Przed powstaniem Tabletowo strasznie się przed tym wzbraniałam, uważałam, że nie jest mi to do niczego potrzebne, ale skoro założyłam fanpage, to i prywatne konto wypadało mieć (hmmm, a da się bez niego?). Tym bardziej, że przydawało się na studiach (grupa rozcznikowa to świetna sprawa), a i coraz więcej znajomych woli napisać coś na portalu niż wysłać SMS-a, zwłaszcza, gdy sprawa nie jest nagląca. Przez to właśnie Facebook dla wielu z nas stał się bardzo przydatnym narzędziem, które każdy wykorzystuje na swój sposób. Jakkolwiek jednak byście z niego nie korzystali, na pewno ucieszy Was najnowsza aktualizacja aplikacji na Androida, która wprowadza – wreszcie – możliwość edytowania własnych postów.

Na pewno wielokrotnie zdarzyło Wam się opublikować na swoim wallu coś, co chcieliście później poprawić – wdarła się literówka, błąd ortograficzny lub pisaliście po kilku głębszych, przez co wypowiedź nie miała sensu. Jako że nie było takiej możliwości (zarówno w przeglądarkowej wersji portalu, jak i w mobilnej aplikacji) mieliście dwa wyjścia: usunąć post z błędem i napisać go raz jeszcze lub zignorować i zostawić. Na szczęście zespół Marka Zuckerberga stanął na wysokości zadania. Do możliwości edytowania komentarzy i opisów zdjęć doszła teraz możliwość edytowania własnych postów. Gdy cokolwiek zmienimy przez cały czas mamy dostęp do historycznych wersji statusu – historii zmian (podobnie jest z komentarzami).

Oprócz tego w najnowszej aplikacji Facebook na Androida wprowadzono poprawki bliżej nieokreślonycb błędów, czytelne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz możliwość tworzenia i udostępniania nowych albumów ze zdjęciami ze sprzętu mobilnego.

Facebook na Androida jest oczywiście bezpłatny. Pobierzecie go z Google Play.

źródło

Komentarze

 • Glee

  “pisaliściepo” Drugi akapit, drugie zdanie.

 • Raul

  Nie posiadam, i nie zamierzam zakładać.

  • Post Mortem (UK) Ipad

   Dokladnie Raul

   nie wiele tracisz,

  • Hub

   Moi znajomi nie potrafią zrozumieć, że nie jest mi to potrzebne do życia.

   • F.

    Może lepiej niech sami decydują co jest im potrzebne do tego życia ;)

  • @Raul:
   .
   Nic nie tracisz – nawet nie tracisz czasu.

 • sonepar

  A moze zalozymyfanpage czy jak to sie tam nazywa dla tych co nie maja swojego konta na fejsie ;)
  Chociaz czy to mozliwe?

  • Raul

   Fanpage na Tabletowo? :)

 • Bee

  Fanpage, Wall, kur. a my w Polsce jeszcze żyjemy?

 • No pewnie, że się da bez konta na FB – co gorzej FB i jemu podobne programy to straszne wyżeracze baterii w smartfonach i tabletach…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona