Ważne

Microsoft zwiększa zasięg swojej promocji – pieniądze nie tylko za iPady

W zeszłym tygodniu oczy całego tabletowego światka zwróciły się na chwilę w stronę Microsoftu, który oświadczył, że będzie skupować używane iPady. Mimo iż tego typu pomysł na reklamę wcale nie jest w tej branży nowością, był to chyba pierwszy przypadek tego typu zagrywki ze strony tak wielkiej firmy, więc siłą rzeczy udało im się narobić wokół siebie nieco medialnego szumu. Microsoft postanowił więc kuć żelazo póki gorące i rozszerzył zasięg swojej promocji poprzez współprace z firmą Clover Wireless.

Od teraz „do skupu” można oddać nie tylko iPady, ale też tablety i telefony innych popularnych marek. Co więcej, nie trzeba już osobiście fatygować się do stacjonarnych sklepów Microsoft Store w celu oddania urządzenia. Zamiast tego wysyła się je kurierem, co teoretycznie pozwalałoby na udział w programie używanych tabletów z naszego kraju. Pojawiła się też możliwość jednoczesnej wymiany większej ilości urządzeń. Niestety, ceny oferowane przez partnera Microsoft raczej nie zachęcają do wzięcia udziału w promocji. Przykładowo, za używanego Nexusa 7 16 GB otrzymamy jedynie 55 dolarów, natomiast po oddaniu Sony Xperia Tablet S 64GB wzbogacimy się o 125 dolarów. Oczywiście mowa o w pełni funkcjonalnych urządzeniach w bardzo dobrym stanie wizualnym, posiadających akcesoria takie jak zasilacz czy kabel do komputera. W przypadku nieco bardziej zużytych tabletów kwoty te stają się jeszcze niższe. Zmianie uległ również nieco regulamin promocji. Od teraz, by wziąć w niej udział, trzeba do wymienianego urządzenia dołączyć dowód zakupu któregoś z tabletów/telefonów z systemem Windows. Niewielkie pocieszenie stanowi fakt, iż od teraz osoby korzystające z promocji zamiast kart podarunkowych Microsoftu otrzymają swoje należności w formie kart Visa Prepaid.

Więcej informacji na temat promocji, oraz możliwość sprawdzenia, jaką wartość wg. firmy  Microsoft mają poszczególne urządzenia, znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona