Ważne

LG G Pad 8.3 ostatecznie za 299 dolarów?

LG G Pad 8.3 za 299 dolarów?

Nie wiem czy pamiętacie, jak dwa lata temu rynkowemu debiutowi tabletu LG towarzyszyło mnóstwo spekulacji dotyczących jego ceny. Jak się okazuje, pewne rzeczy z biegiem lat się nie zmieniają – tym razem jest dokładnie tak samo. Raz pojawiają się informacje o bardzo wysokiej kwocie, by zaraz później okazało się, że sprzęt może być dostępny sporo taniej. Jak będzie ostatecznie – póki co nie wiemy. Aktualnie jednak bardziej skłaniamy się ku wersji, że LG G Pad 8.3 nie będzie drogi.

Zacznijmy może od początku. Na stoisku koreańskiego koncernu jeden z przedstawicieli firmy powiedział mi, że tablet LG ma kosztować 500 euro (to, co mówią na targach, należy dzielić przez trzy – pamiętajcie). Później w sieci pojawiły się wieści, jakoby model ten miał zostać wyceniony na 399 euro. W międzyczasie jeszcze okazało się, że wiele wskazuje na to, że w Polsce G Pad 8.3 ma kosztować 1299 złotych. Ostatnie spekulacje zdają się to potwierdzać.

Według chińskiego serwisu ChineseZol, LG G Pad 8.3 będzie dostępny w Stanach w cenie 299 dolarów. Do sprzedaży ma trafić w czwartym kwartale bieżącego roku. Jeśli cena faktycznie będzie taka, jak aktualnie pojawia się w spekulacjach, możemy mieć do czynienia z nową, ciekawą propozycją na rynku taniego, a dobrego sprzętu.

Zerknijcie na parametry techniczne LG G Pad 8.3:
– ekran IPS 8,3″ 1920 x 1200 pikseli,
– czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdargon 600 1,7GHz,
– 16GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart microSD,
– 2GB RAM,
– aparat 5 Mpix,
– kamerka 1,3 Mpix,
– akumulator o pojemności 4600 mAh,
– wymiary: 216,8 x 126,5 x 8,3 mm,
– waga: 338 g.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona