Infinity Blade III już w App Store

Infinity Blade III już w App Store

Infinity Blade niewątpliwie jest jedną z najważniejszych gier dostępnych na sprzęt mobilny mimo tego, że z rozgrywki mogą się cieszyć jedynie posiadacze urządzeń z logo Apple. Pierwsza część tytułu zadebiutowała w kwietniu 2010 roku, na drugą czekaliśmy do końcówki 2011 roku. Po kolejnych dwóch latach do App Store trafiła najnowsza odsłona gry: Infinity Blade III.

Jak pisał Aske w swoim newsie zapowiadającym Infinity Blade III po konferencji Apple, na której zaprezentowane zostały najnowsze smartfony Apple: iPhone 5C i iPhone 5S:

Twórcy trzeciej części zapewniają, że przyniesie ona nie tylko pełen wachlarz nowych mechanizmów rozgrywki (w tym możliwość grania jako Isa), ale też fabularne zwieńczenie całej trylogii. Infinity Blade III ma bowiem stawiać dużo większy nacisk na wątek fabularny i całkiem ciekawie skonstruowany świat przedstawiony, o czym świadczy chociażby fakt, iż w grze ma się pojawić łącznie niemal 45 minut „cutscenek”. Tytuł ten będzie też dawał graczom dużo więcej swobody, w odróżnieniu od mocno liniowych poprzedników. Główna mechanika gry pozostanie jednak niezmieniona, co oznacza, że nadal będziemy mieli tu do czynienia z zręcznościową grą akcji z świetnie skonstruowanym systemem walki i elementami RPG.

Tytuł Infinity Blade III zoptymalizowany został pod najnowszy sprzęt Apple oraz najnowszą wersję systemu operacyjnego – iOS 7. Działa na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS w wersji 6.0 lub nowszej: na iPadzie drugiej i trzeciej generacji, iPadzie mini, czwartej i piątej generacji iPodzie touch oraz smartfonach – od iPhone’a 4 do najnowszych 5C i 5S.

Grę znajdziecie w App Store w cenie 6,99 dolarów.

Infinity Blade III już w App Store Infinity Blade III już w App Store Infinity Blade III już w App Store Infinity Blade III już w App Store Infinity Blade III już w App Store

źródło

Komentarze

 • Xxx

  No dobra Kit Katy, gul skacze jak patrzycie na ta grafe co?

  • gosc
  • Mihau

   Nie. Z prostego powodu – gry mobilne poza grafiką zwykle są małe/schematyczne/nieskomplikowane – małe mapy, niewielu przeciwników z prostym AI, jednolity schemat rozgrywki… A samą wypasioną grafikę można uzyskać nawet na przeciętnym sprzęcie, natomiast pomimo wzrostu mocy obliczeniowych ze świecą szukać gry, która rozbudowaniem przebija mobilne wersje GTA/KotORa/innych tytułów PC czy starsze propozycje pecetowe, jak Morrowind czy nawet Gothic.

   • mati9815

    GTA ?Jest Vice City,III czy gameloftowe Gangstar Vegas.Max Payne,terraria i wiele innych

    • Mihau

     “Mobilne wersje GTA/KotORa/innych tytułów PC” – a tu przepraszam o czym piszę? A Gangstary to przeca wzorowane na GTA. Terraria natomiast to troszkę inny rodzaj rozgrywki niż to, co miałem na myśli.

 • Mihau

  http://www.ibood.com/pl/pl/?utm_source=email&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter – Nexus 10 16GB za 1430zł, niestety tylko dzisiaj. Taniej nówki chyba się nie znajdzie w Polsce?

 • elmak

  Ta seria to istna porażka większego badziewia nie widziałem na ios, co z tego że wygląda ładnie poza tym to śmieć.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona