Ważne

Nowe tablety Amazonu, Kindle Fire HD 7″ i 8.9″, coraz bliżej premiery

Nie będzie dla nas żadnym zaskoczeniem, jeśli w ciągu najbliższych kilku tygodni Amazon zaprezentuje swoje najnowsze tablety. W ubiegłych latach (dwa lata temu i w zeszłym roku) właśnie zaraz po zakończeniu wakacji poznawaliśmy kolejne tego typu urządzenia od tej firmy, więc i w tym roku, według tradycji, tak powinno być. Fakt ten potwierdza najnowszy przeciek. Portal BGR dotarł do zdjęć przedstawiających nadchodzący nową generację tabletu Kindle Fire HD 7″ oraz do jego prawdopodobnych parametrów technicznych, które pokrywają się z publikowanymi dotychczas w sieci.

Z najnowszych spekulacji wynika, że produkt Amazonu ma zostać wyposażony w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli (tym samym stanie się drugim tabletem z taką rozdziałką – po Nexusie 7), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2GB RAM oraz Androida 4.2.2 Jelly Bean. Oprócz tego na pokładzie modelu ma się znaleźć kamerka do połączeń wideo oraz pamięć wewnętrzna wynosząca 16, 32 lub 64GB.

Urządzenie ma wyglądać następująco:

Amazon Kindle Fire HD Amazon Kindle Fire HD

Z kolei drugi model, który ma zaprezentować Amazon, kolejna generacja Kindle Fire HD 8.9″, ma posiadać 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli oraz aparat o rozdzielczości 8 Mpix.

Na więcej informacji odnośnie nadchodzących tabletów Amazonu musimy jeszcze trochę poczekać. Znając życie wkrótce firma zacznie rozsyłać zaproszenia na swoją konferencję prasową.

źródło, źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona