Ważne

3DMark dostępny w App Store

3DMark to obecnie jeden z najpopularniejszych programów służących do testowania wydajności kart graficznych w komputerach typu PC. W kwietniu tego roku doczekał się on wersji na urządzenia z systemem Android, dostępnej do pobrania za darmo z internetowego sklepu Google Play. Teraz do tego grona dołączyło kolejne wcielenie programu, tym razem skierowane do osób korzystających z produktów firmy Apple.

Aplikacja 3DMark, którą znajdziemy w App Store, stworzona została z myślą o pracy z niemal wszystkimi urządzeniami działającymi pod kontrolą systemu iOS w wersji 6.0 bądź wyższej. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku aplikacji dla systemu Android, znajdziemy w niej tylko jeden (za to wyposażony w trzy „poziomy trudności”) z trzech testów znanych z „pełnowymiarowego” wcielenia 3DMark. Po jego zakończeniu możemy porównać wyniki naszego tabletu/telefonu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Producent zapewnia również, że już niedługo pojawi się wersja dla systemu Windows RT.

Aplikacja 3DMark dostępna jest do pobrania za darmo w internetowym sklepie App Store.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • gosc

    Jaki sens to sciagac i uruchamiac? Sa 4 iPady i beda mniej wiecej 4 wyniki.
    A czy porownanie z tabletem na Androidzie lub z PC bedzie wiarygodne to nie wiem.

  • Mikołaj Kostrzewa

    iPhone 4s ledwo przechodzi benchmark :D.

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona