Samsung Galaxy Note 3 w zestawie z Galaxy Gear za 999 dolarów

Samsung Galaxy Note 3 z Galaxy Gear wycenione na 999 dolarów

Na targach IFA 2013 w Berlinie Samsung zaprezentował trzy nowości: tabletofon Galaxy Note 3, zegarek Galaxy Gear oraz tablet Galaxy Note 10.1 2014 Edition. Jako że pierwsze dwa urządzenia ze sobą doskonale współpracują, można było się spodziewać, że oferowane będą w sprzedaży zarówno osobno, jak i w zestawach. Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące ich dostępności.

Na stronach amerykańskich sieci komórkowych (zarówno T-Mobile, jak i Vodafone) pojawiła się możliwość przedsprzedaży zestawu: Galaxy Note 3 z Galaxy Gear. Cena takiej parki to 999 dolarów bez konieczności wiązania się umową z operatorem oraz 599 dolarów z dwuletnim kontraktem. Sam tabletofon wyceniony jest w Verizonie na 699 dolarów bez umowy, wychodzi więc na to, że koszt zegarka to 300 dolarów.

Aktualnie trwa przedsprzedaż urządzeń, a ich dostępność przewidziana została na 10 października bieżącego roku. Ciekawe kiedy i w jakiej cenie najnowsze produkty koreańskiego koncernu zadebiutują w Polsce… Pytanie to tyczy się również Galaxy Note 10.1 2014, który zrobił na mnie dobre wrażenie (jakby nie patrzeć poprawione zostało wszystko, czego czepiałam się w jego poprzedniku; tylko znowu ta obudowa… tym razem, zamiast plastiku, plastik obszyty skóropodobnym materiałem).

Nie wiem dlaczego, ale Galaxy Gear nie powalił mnie na kolana. Według mnie jest to ciekawy gadżet, ale traktuję go wyłącznie w tej kategorii. Jeśli okaże się, że cena samego zegarka będzie taka sama, jak Google Glass, wolałabym się zdecydować jednak na ten drugi bajer. Mimo, że to dwa zupełnie inne urządzenia.

źródło

Komentarze

 • Kkskks

  Super, na cholere podawac cene w dolarach w polsce, skoro wiadomo ze u nas to bedzie i tak w euro.

  Tak, na pewno cena zegarka bedzie taka sama jak google glass -_-
  A ja wolałbym iphone 7 zamiast iphone 5, takie swietne porownanie czegos dostepnego na rynku do zapowiedzi…

  • Google Glass ma kosztować 300 dolarów, czyli tyle, ile zegarek…

 • muzykant

  U nas note 3 pewnie w okolicach 3000zł, po nowym roku cena spadnie do 2500.

 • KFX

  Czy Note 2 i 3 mogą być obsługiwane palcem czy tylko rysik wchodzi w gre?

  • Oczywiście, że palcem również ;)

   • KFX

    Dziękuje bardzo :)

 • Grzegorz Stępień

  W Polsce nowości Samsunga będą dostępne jeszcze w tym miesiącu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona